wmaraci reklam
lidertakipci

Godaddy hakkında yardım lütfen (Acil]

8 Mesajlar 563 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Ghonzoos Ghonzoos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 16 / 34
  • Ticaret 0, (%0)
Öncelikle konu yanlış yerdeyse adminlerden ricam konuyu bir müddet silmesinler lütfen :(

Konuyu buraya açmamın nedeni anasayfada gözüküyor olması çünkü konu çok acil.

Tamı tamına 1,5 yıldır takip ettiğim bir domain var abartısız söylüyorum 1,5 yıldır sürekli takip ediyordum düşmüşmü diye bugün şans yüzüme güldü ve domain boşa çıkmış ama öyle bir zamana denk geldiki maalesef şuan hiç param yok öğrenci adamım şuan ininal kartımda sadece 5 TL var GODADDY firmasından bu domaini 2,20 tl gibi düşük bir fiyata 1 yıllık alabiliyorum ama bu GODADDY firması sanırım KİMLİK FOTOKOPİSİ falan istiyormuş bunu her zaman istiyor mu? Yoksa bazı sorun çıkaran kullanıcılardamı istiyor? Birde 1 yıllık aldık diyelim ertesi yıl yeniletme zorunluluğu falan gibi bir durum oluyormu bu GODADDY firmasında çünkü 2 lira bir domain için çok düşük bir fiyat adamların mutlaka bir çıkarı vardır lütfen yardımcı olun webmasterlarım.

wmaraci
reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)
Domaini sorunsuz sıkıntısız alabilirsiniz. Daha önce kampanyadan faydalandığınız tespit edilirse domaini kapatırlar. Bu yüzden satın alımda aynı kartı kullanmamaya özen gösterin. Kimlik doğrulamasını herkesten istemiyorlar fakat şüphelenirlerse istiyorlar. 2 Hafta önce kendi adıma açtığım ve kendi adıma olan karttan ödemesini yaptığım domaine ihtar göndermişler ve farketmemişim birde gördüm ki domain kapanmış. Hesabım askıya alınmış. Kimlik gönderdim yetersiz diye cevap verdiler. Sonra bende ingilizce olarak ağzıma geleni yazdım, siteme zarar verdiklerini diğer hesabımda bulunan 20den fazla domaini taşıyacağımı vs. hesabımı açtılar bu sürede domainin ücretinide kartıma iade etmişlerdi. Benden sepetime gitmemi ve oradaki 2.19 TL lik ödemeyi yeniden yapmamı söylediler. Ödeme sonrası mail gönderdim tekrar ve domaini tekrar panelime eklediler.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
2 TL ye şimdi alıyorsun. 1 sene sonra yenileme geldiğinde 50 TL istiyorlar. Ben tamamen bağımı koparttım godaddy den. Hostingleri zaten yavaş. Hızlıları çok çok pahalı. Bi domain alıyordum. Onu da artık almıyorum.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

Ghonzoos Ghonzoos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** D**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 16 / 34
  • Ticaret 0, (%0)

AKDNZ adlı üyeden alıntı

Domaini sorunsuz sıkıntısız alabilirsiniz. Daha önce kampanyadan faydalandığınız tespit edilirse domaini kapatırlar. Bu yüzden satın alımda aynı kartı kullanmamaya özen gösterin. Kimlik doğrulamasını herkesten istemiyorlar fakat şüphelenirlerse istiyorlar. 2 Hafta önce kendi adıma açtığım ve kendi adıma olan karttan ödemesini yaptığım domaine ihtar göndermişler ve farketmemişim birde gördüm ki domain kapanmış. Hesabım askıya alınmış. Kimlik gönderdim yetersiz diye cevap verdiler. Sonra bende ingilizce olarak ağzıma geleni yazdım, siteme zarar verdiklerini diğer hesabımda bulunan 20den fazla domaini taşıyacağımı vs. hesabımı açtılar bu sürede domainin ücretinide kartıma iade etmişlerdi. Benden sepetime gitmemi ve oradaki 2.19 TL lik ödemeyi yeniden yapmamı söylediler. Ödeme sonrası mail gönderdim tekrar ve domaini tekrar panelime eklediler.

Daha önce hiç alışverişim olmadı bu firmadan hep duyardım ama güvenemezdim şimdi işim düşünce soruyum dedim siparişi veriyorum bakalım neler olacak saol hocam yorum için :)

wmaraci
wmaraci

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Ghonzoos adlı üyeden alıntı

Daha önce hiç alışverişim olmadı bu firmadan hep duyardım ama güvenemezdim şimdi işim düşünce soruyum dedim siparişi veriyorum bakalım neler olacak saol hocam yorum için :)

rica ederim. Sorun olmaz hile hurda olmadığı sürece kimse parasını verip aldığınız ürünü,hizmeti sizden alamaz. Hele hele godaddy gibi büyük bir firma bunu asla yapmaz. İlaveten 2 ay sonra 20 tlye isimtescile taşırsınız domaini olur biter. Hem domainin süresi 1 yıl daha uzamış olur hemde godaddyden domaini kurtarmış olursunuz.

Austen Austen Winterfell Kullanıcı
  • Üyelik 08.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Psikolojik Danışman
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 81
  • Beğeniler 2 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
Kampanyayı görünce ben de almıştım.Sorunsuz kullanıyorum.Taşımayı düşünmüyorum ileri de bir sorun olursa da taşırım olur biter.Bence yararlanmadıysan tavsiye ederim.

www.psikolojiservisi.com

mutlux mutlux WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 1231
  • Beğeniler 303 / 212
  • Ticaret 40, (%100)

Ghonzoos adlı üyeden alıntı

godaddy güvenilir bir firmadır güvenle alışveriş yapabilirsiniz hiçbir sorun yaşamadım

illegal bir yöntemle domain almassanız sorun olmaz.

kimlik bilgileri ben ve arkadaşım adına açtığım hesaplardan istemişlerdi sizdende muhtemelen isterler

otomatik yenilemeyi kapatırsanız yenileme zorunluğu diye bir şey yok

fakat bende kodları kullanıyorum şuan çalışan 0,99 kod bulamadım belkide çokkad kullandığımdan dolayıdır.

yenileme ücreti yüksektir fakat bunu başta zaten görebilirsiniz

https://tr.godaddy.com/domains/searchresults.aspx?checkAvail=1&domainToCheck=mutluggggg

discount üyeliğiniz olursa bu yüksek fiyat yenilemesine maruz kalmazsınız diye biliyorum

bu yüksek yenileme ücreti bütün uzatmalarda mı geçerli yoksa indirim kodu ile alınmış domainlerdemi geçerli tam çözemedim

domain bitiş zamanı taşırsın domaini sorun kalmaz

godaddy de farklı firmaya domain taşıma işlemi çok hızlıdır işi bilen yarım saatte bile domaini taşıyabilir.

mchnakc00 mchnakc00 Webhammer Kullanıcı
  • Üyelik 05.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webhammer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** T**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 9 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Godaddy den alma godaddy ye bulaşma hostları virüslü sorunlu domainleri dns leri sıkıntılı hosting.com.tr ye geçtim memnunum 40 gün sonra domainimide oraya transfer edebilecem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al