Arkadaşlar merhaba. Bitcoin'in değeri her ne kadar düşmüş olsa da doların artmasıyla kazançlar da bununla birlikte artış göstermiş durumda. Bu bağlamda da güvenilir yerlerden satoshi kazanmak her zaman kolay olmamakta. Şimdi sizlere anlatacağım sistemi bilenler olabilir bilmeyenler olabilir. Ben ödeme kanıtımla birlikte sizlere sunuyorum. Başlıkta da belirttiğim gibi Farm Satoshi, ödeme garantili ve bir oyun. Basit sistemli bir çiftlik oyunu ve Türkçe dil desteği var. Kısaca oyundan bahsetmek gerekirse. Oyunda seviyeleri atladıkça yeni hayvanlar açılıyor ve bu hayvanlardan elde ettiğiniz ürünleri satarak para kazanıyorsunuz. Oyun parasına göre her bir altın bir satoshi değerinde. Oyunda kazanç elde etmek çok kolay. Sadece hayvanların yemini

Referanslı Üye olmak için tıkla
suyunu eksik etmeyin yeter. Bunu mecazen söylemiyorum. Oyunda market kısmından satın alacağınız yem, saman, su, havuç gibi ürünlerle koyun, keçi, domuz, tavşan,ördek gibi hayvanları besleyip onların ürünlerini toplayarak gelir elde ediyorsunuz. Ayrıca paranızın tamamen bitmesi durumunda her 8 saatte bir bonus ve geri ödemek koşuluyla bankadan kredi çekme imkanı tanımaktadır. Kredi ödemeniz bittiğinde tekrar kredi çekebilme olanağınız var. Aşağıda linkleri paylaşıyorum. Sizlerden ricam emeğe saygı olarak tabiki ref'dir. Ancak olmayanların da canı sağolsun. Bol kazançlar

Not: Kazançlarınızı direk çekebiliyorsunuz bekleme derdi yok

[SIZE="1"][COLOR="Red"]Direk
[/COLOR]
[/SIZE]