lostyazilim

Projem nasıl değerlendirebilir misiniz?

4 Mesajlar 506 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

AllEyesOnMeEski AllEyesOnMeEski Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 2, (%100)
edit....

wmaraci
reklam

Sebilisim Sebilisim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Php Coder
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** B**
  • Mesajlar 394
  • Beğeniler 4 / 85
  • Ticaret 3, (%100)
Slider kısmında geçiş için tıklama alanını biraz daha genişletin.. Onun dışında birkaç site düzeninde daha sıkıntı var. İçerik konusunda biraz daha resmiyeti ve kaliteyi artırın derim. Bunlar olduğunda çok değil 1 yıl içerisinde sosyal medya sayesinde alanınızda takip edilen bir site olmanız içten bile değil

Csulu Csulu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Adwords And Adsense
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 259
  • Beğeniler 14 / 79
  • Ticaret 0, (%0)
tasarım güzel bu işlerde en önemli başarının anahtarı inanmaktır inandığın sürece her şeyi başarabilirsin ilk başlarda hitin az olursa sakın bırakma devam et hadi bakalım iyi çalışmalar.

AllEyesOnMeEski AllEyesOnMeEski Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Edirne
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 3 / 24
  • Ticaret 2, (%100)

Csulu adlı üyeden alıntı

tasarım güzel bu işlerde en önemli başarının anahtarı inanmaktır inandığın sürece her şeyi başarabilirsin ilk başlarda hitin az olursa sakın bırakma devam et hadi bakalım iyi çalışmalar.

Öncelikle sağolun hocam. Projenin sektörü hakkında ne düşünüyorsunuz? yani geleceğin birinci eğlence sektörü olarak görüyorum ben.

Sebilisim adlı üyeden alıntı

Slider kısmında geçiş için tıklama alanını biraz daha genişletin.. Onun dışında birkaç site düzeninde daha sıkıntı var. İçerik konusunda biraz daha resmiyeti ve kaliteyi artırın derim. Bunlar olduğunda çok değil 1 yıl içerisinde sosyal medya sayesinde alanınızda takip edilen bir site olmanız içten bile değil

Yorumunuz için teşekkürler. Hocam resmiyet olarak baya dikkat ediyordum eksiklerimi örneklendirerek söyleyebilir misiniz? bu konuya bayada dikkat etmiştim oysa ki. Düzen sıkıntılarınıda yazarsanız sevinirim hocam.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al