wmaraci reklam
lidertakipci

Bu script warez mi ?

22 Mesajlar 3.355 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

wika wika WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek O
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 28
  • Beğeniler 4 / 6
  • Ticaret 0, (%0)
Themeforest'ta çok güzel temalar var 40$ civarı. Kul hakkına girmek istemiyorsan ve aynı zamanda yapılan işin hakkını vermek istiyorsan al derim.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
Themeforest tan anlamıyorumki hocam

ApranaX ApranaX E-ticaret Yöneticiliği Kullanıcı
  • Üyelik 02.04.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek E-ticaret Yöneticiliği
  • Mesajlar 489
  • Beğeniler 77 / 76
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba Fatma; Wordprees bir çok kurumsal tema mevcut kaliteli sistemler var 49 dolarada bulabilirsin. yok dersen wordprees üzerinden temaları alıp kendin bir kaç ekleme yaparakta yapabilirsin, Genelde ben öyle yapıyorum. Tavisye ederim.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)
konu dışına çıkmak istemiyorum ama bu nasıl mantıktır warez script paylaşıp kendi yaptığı scripti satmak gönül diyor satın al sende dağıt yüzsüz insan çok yeminle
sadece bu site değil biçok sitede durum bu başkalarının ekmeğiyle oynayıp kendileri script satıyor.Site sahibi aramızdaysa azıcık insanlık varsa o scriptleri kaldırsın
(sözüm konu sahibine değil )

wmaraci
wmaraci

analogfikir analogfikir Osmanlı İmparatorluğu Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 888
  • Beğeniler 224 / 118
  • Ticaret 11, (%100)
http://www.trscript.net/php-scriptler/firma-scriptleri burdan bakabilirsin.
Fatma

kişi bu mesajı beğendi.

ASkurnaz ASkurnaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
scriptcin.com ve escriptcin.blogspot.com gibi siteleri ifşa etmek istiyorum. bu sitelerin yöneticileri kul hakkı yemekten, başkalarının emeklerini çalmaktan hoşlanan, şerefsiz karaktersiz haysiyetsiz adi insanlar.. kardeşim lütfen allahaşkına bir temanın yazarının sitesinde ücretsiz ise öyle indirin. kimse emek verdiği birşeyi babasının hayrına vermez, tabi reklam amaçlı veya demo halde değilse.. günde mutlaka gereksiz yere sigara (/alkol/) için para ödüysunuz,, bu sitelerden çalıntı dosyalar kullanmak yerine sadece 1 kere bi bedel ödeyip gerçek anlamda sahip olmak en doğrusudur. ben tema yazarı olmasam da hocam tema yazarlığı yapıyor. umarım editörler bu yazımı kaldırmazlar ve daha fazla kişiye bunun doğru olmayan bir davranış olduğunu warez dosyaları ücretli ücretsiz satmak kadar indirmkte bi okadar şerefsizlik ve hırsızlık demektir.. bunun biran önce önüne geçmemiz şart bu tür sitelerin kapanması için elimizden geleni yapmamız gerekiyor.

başkalarının haklarını hunharca harcayan sitelere ağır darbe vurmaktan çekinmeyiniz.. web aleminde tebriklerimi botlar programlar kullanarak warezci siteleri çökertenleri warez ile uğraşanların elini ayağını bu yolla kesenlerin her zaman arkasındayım.. destek de veririm.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

ASkurnaz adlı üyeden alıntı

scriptcin.com ve escriptcin.blogspot.com gibi siteleri ifşa etmek istiyorum. bu sitelerin yöneticileri kul hakkı yemekten, başkalarının emeklerini çalmaktan hoşlanan, şerefsiz karaktersiz haysiyetsiz adi insanlar.. kardeşim lütfen allahaşkına bir temanın yazarının sitesinde ücretsiz ise öyle indirin. kimse emek verdiği birşeyi babasının hayrına vermez, tabi reklam amaçlı veya demo halde değilse.. günde mutlaka gereksiz yere sigara (/alkol/) için para ödüysunuz,, bu sitelerden çalıntı dosyalar kullanmak yerine sadece 1 kere bi bedel ödeyip gerçek anlamda sahip olmak en doğrusudur. ben tema yazarı olmasam da hocam tema yazarlığı yapıyor. umarım editörler bu yazımı kaldırmazlar ve daha fazla kişiye bunun doğru olmayan bir davranış olduğunu warez dosyaları ücretli ücretsiz satmak kadar indirmkte bi okadar şerefsizlik ve hırsızlık demektir.. bunun biran önce önüne geçmemiz şart bu tür sitelerin kapanması için elimizden geleni yapmamız gerekiyor.

başkalarının haklarını hunharca harcayan sitelere ağır darbe vurmaktan çekinmeyiniz.. web aleminde tebriklerimi botlar programlar kullanarak warezci siteleri çökertenleri warez ile uğraşanların elini ayağını bu yolla kesenlerin her zaman arkasındayım.. destek de veririm.

o dediğiniz çok zor hocam burada genelde script sahibi suçlanır önlem almıyor diye dağıtan değil dağıtan her zaman haklı gözüyle bakılıyor

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 45 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)

ASkurnaz adlı üyeden alıntı

Haklisiniz,keşke ortalik warezlerden temizlensede warez kullanmak istemeyenler acaba bu script warezmi ?diye araştırmak zorunda kalmasa,ha diyeceksiniz ücretsizler warezdir ama inanın parasını verip lisanslı aldığım script bile warez çıktı,istesem ücretsiz istediğim siteyi yapacak tanıdıklarım var ona bile soruyorum, nasıl yapacaksın,ne kullanacaksın,'Ben scriptleri çekiyorum'diyor,çekiyorum ne ya çalıyorum de bari! Onlarda açık bırakmasaydı diyor,ne yani birisi dükkanını açık bıraksa eşya mı çalacaksın! insanların çoğu sanal hayatta kendilerini başıboş zannediyorlar ama aslında öyle değil

Hayır hayır, öyle değil. Aksine onların kazandığı günahlar kalplerinin üzerine pas olmuştur.
MUtaffifin suresi 14. ayet meali
ASkurnaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

Fatma adlı üyeden alıntı

Haklisiniz,keşke ortalik warezlerden temizlensede warez kullanmak istemeyenler acaba bu script warezmi ?diye araştırmak zorunda kalmasa,ha diyeceksiniz ücretsizler warezdir ama inanın parasını verip lisanslı aldığım script bile warez çıktı,istesem ücretsiz istediğim siteyi yapacak tanıdıklarım var ona bile soruyorum, nasıl yapacaksın,ne kullanacaksın,'Ben scriptleri çekiyorum'diyor,çekiyorum ne ya çalıyorum de bari! Onlarda açık bırakmasaydı diyor,ne yani birisi dükkanını açık bıraksa eşya mı çalacaksın! insanların çoğu sanal hayatta kendilerini başıboş zannediyorlar ama aslında öyle değil

Hayır hayır, öyle değil. Aksine onların kazandığı günahlar kalplerinin üzerine pas olmuştur.
MUtaffifin suresi 14. ayet meali

Belirttiğiniz site ve birçok w*rez site sahipleri aramızda üyeler ve birkaçını tanıyorum.Türkiye geneli çalışan denizli web tasarım firması var Gübre scripti tarım scripti onlara ait kendine ait bi scripti satmak istoyordu. O Scripti görünce sordum bu ücretli bi tasarım sizde neden ücretsiz diye arkadaşın verdiği cevap Script sahibi iletişime geçince kaldırıyoruz zaten internette dolaşıyor demişti o gün Türkiye'de bu işi yapmanın ne kadar zor olduğunu anladım 😊 bu işi yapan kişiler öncelikle Kurumsal olup Scripti Marka tescili yapmalı Adasystem şimdi bu yolda 😀
O scripti çeken kişi kendi sitesine saldirilsa hak aramayı bilir
Fatma ASkurnaz

kişi bu mesajı beğendi.

ASkurnaz ASkurnaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 17 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
İnternette bulduğum bazı programlarla butür sitelere hep bot çekerek server larını kilitliyorum. zevten yana bunu yapmaktan gurur duyuyorum. bir insanın emeğini ifşa ederek onun üzerinden para kazanma heveslerini kursaklarında bırakmak için durmadan çabalıyorum sizde bana katılın.. doğruyu böyle yaparak anlatamasakda bizimde bir tokat vurmamız haktır..

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al