Gökhan adlı üyeden alıntı

Hocam logo yanı şart onu bi düzeltin, Fifa 16 taktiklerinin oraya da bi reklam atın, içerikler için içeriğe başlamadan önce ki yere responsive bi reklam da oraya koyun footer daki reklamı kaldırın. Sosyal linklerin üstüne de link reklam atın bi tane mis...

Temanız zaten çok elverişli değil bence direk tema değişimi yapın bi logo yaptırın sitenizin prestiji artsın bu site benim için gir çık sitelerden biri olurdu şahsen, önce sitenin ciddiyetine bakarım sonra destek olmaya çalışırım benim gibi düşünen bir çok kişi vardır diye düşünüyorum.

Ben aslında temamdan mennunum ancak biraz görsel sorunlar var doğrudur , logo eksiğimiz var. Logo yanına eklediğim reklam nedense sadece mobilde gözüküyor sebebini anlayamadım hala :mad:

ApranaX adlı üyeden alıntı

yemek tarifleri sitelerini incele genelde anlarsın sektörel adsense gelirli sitelere bak

Örnek bir site yok mu hocam, üstteki arkadaşın yazdığı gibi yazı içlerine nasıl ekleyeceğim? Google adsense eklentisi bile bu kadar hak tanımıyor ki bir üst alt orta var onda. Anasayfadada yan