Siteme Nerelerden Reklamlar Almalıym?

10 Mesajlar 1.287 Okunma
smmexpress

MinieTool MinieTool Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 84 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaşlar Benim Bir Film Sitem var ve Adsense Film Sitelerini Kabul Etmiyor Siteme Nerelerden Reklam Alabilirim ? AdNow var şuan Ama Forumda Sahtekarlık Yaptığın Hakkındaki Konuları Okudum Şimdi AdNowu Kaldıracağım Diğer Bildiğiniz Doğru Düzgün bir Reklam Firması varsa Söylerseniz Çok Sevinirim :)
isacotur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
ziyatertçi sayınızın durumu nedir ?
MinieTool isacotur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 84 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Site Daha Yeni Hocam O Yüzden Pek Bi Ziyaretçim Yok Günde Sadece 50 Geliyor İleride Artıcağını Umuyorum..

Ziyaretçi Sayısı Gerektirmeyen PopAds Gibi Birşey Yok mu ?
isacotur

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
hocam benze ziyaretçi arttırmaya bak çok bi gelir elde edemezsin ciddi anlamda tbmsi yüksek konun yoksa tabi . ama reklam dursun diyosan forumdada konusu var sistem yapmışlar www.bedavareklamsitesi.com/ref.php?orknark dene istersen karşılıklı reklam dağıtıyor. bu arada link refli refsiz kısmınıda yazıp girebilirsin istersen
MinieTool isacotur

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

dlkrnugur dlkrnugur JS Coder Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek PHP Coder
  • Konum Muğla
  • Ad Soyad U** D**
  • Mesajlar 1070
  • Beğeniler 210 / 209
  • Ticaret 41, (%98)
Dostum ben CPM Fun kullanıyorum, hitim o kadar yüksek değil ama iyi kazandırıyor.

Tavsiye ederim referans linkimden üye olursan sevinirim: http://www.cpmfun.com/62068.html
MinieTool

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 84 / 33
  • Ticaret 4, (%100)

orknark adlı üyeden alıntı

hocam benze ziyaretçi arttırmaya bak çok bi gelir elde edemezsin ciddi anlamda tbmsi yüksek konun yoksa tabi . ama reklam dursun diyosan forumdada konusu var sistem yapmışlar www.bedavareklamsitesi.com/ref.php?orknark dene istersen karşılıklı reklam dağıtıyor. bu arada link refli refsiz kısmınıda yazıp girebilirsin istersen

bunu kullanıyodum 2-3 hafta önce bıraktım ziyaretçi ciddi bi düşüş oldu ben tekrar kullanayım en iyisi hocam :(

Ek Olarak:

dlkrnugur adlı üyeden alıntı

Dostum ben CPM Fun kullanıyorum, hitim o kadar yüksek değil ama iyi kazandırıyor.

Tavsiye ederim referans linkimden üye olursan sevinirim: http://www.cpmfun.com/62068.html

Tıklama Başına Mı Veriyor Hocam
Yada Kaç Tıklama Kaç $ ?
Göstermeli Rekam mı yoksa Pop-up Reklamlar MI ?

• Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
düşüş neden olduki ? bende kullanıyorumda yaşamadım bunu

• Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 84 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam günlük 200 geliyordu kullanırken bıraktığımda 30-40 a düştü anlamadım ama :/ neyse biraz bırakmadan kullanmalıyım

isacotur isacotur WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Özel Sektör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad I** C**
  • Mesajlar 129
  • Beğeniler 150 / 36
  • Ticaret 0, (%0)
Bedava reklam sitesini sitemde kullandım. En büyük avantajı 8 farklı çeşitte ve ebatta reklam banerlerinin olması çok iyi bir durumdu. Tabi benim durumun biraz farklı. Bedava sitem.com dan hizmet aldığımız için ve blogumuzun sonu tr.gg ile bittiği için haliyle pek reklam geliri falan da olmuyor. Zaten google gibi firmalarda bu yüzden reklam vermiyor. Sitede biri üste yatay diğeri de sağda dikey banerlerin benimle bir ilgisi yok. Bedava-sitem.com un hizmetinde yararlandığımız için mecburen yer almaktadır.
Neyse fazla lafı uzatmayayım. Bedava reklam sitesi reklam takatı da dahil bir çok reklam takas sitesini kullandım.

bedava reklam sitesinin şoyle bir politikası var. Reklamı text yani yazı olarak yayınlaya biliyorsun. Eğer banner resimden oluşacaksa 15 tl gibi bir ücreti olacak. Yani sen reklamının görselinin yayınlanması için 15tl verecen tıklanıp tıklanmama durumuda belli değil! Diğer reklam takas sitelerinde böyle bir şey yok. Bana çok saçma geldiği için reklam takas firmaları yerine direkt sitelerle karşılıklı reklam takasına girdim. En azından her tıklandığında bannerim görünecek. Tabi bunlar sizin ihtiyaçlarınızı ne derece karşılar bilemem.
http://isacotur.tr.gg/UCRETSIZ-REKLAM.htm

yukarıda linki verdim sitemden kontrol edebilirsiniz. Diğer altarnetifler arasında önere bileceğim yanıkçıoğlu network, ads reklamla kazan, site kutusu, gibi reklam takaslarda resimli banner vermek ücretsiz. En azında sitenizin hitini artıra bilirsiniz. Bu platformların artısı bir çok bloğdan reklam aldığı gibi sizelere de farklı katagoride ziyaretçilere ulaşa bilmenizi sağlayacak. üyelik ücretsiz tek dez avantajı reklam takası olması. Ama ücret ödeyerek reklamınızı da yayınlaya bilirisiniz. Yanıkçıoğlu network özellikle bedava sitemden hizmet alan bu işte yeni olan kişiler fazlaca kullanıyorlar. Ve çoğunluğu çocuk olduğunu (8 ile 20 yaş) hatırlatmak isterim.

🔵www.isacoturoglu.com.tr
🔴www.ads.isacoturoglu.com.tr
🟢www.isacoturavm.com

• Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 84 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
isa kardeşim seni tanırım tr.gg'de adminlede bayaa büyük tartışmamız oldu tarık bey ile.
O Yüzden TR.GG li Platformlarla asla alakalı iş yapamam açtığım 30-40 siteyide sebepsiz kapattılar
neyse konuyu bozmayayım bedavareklamsitesinden reklamları yerleştireceğim siteme

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al