wmaraci reklam

Rus Hackerlar Nic.tr'ye Saldırıyor!

20 Mesajlar 2.060 Okunma
smmexpress

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)

Bu aralar AYYILDIZ'dan ses çıkmıyor

wmaraci
reklam

deeprock2 deeprock2 runApp Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Mobil ve Web Geliştirme
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** M**
  • Mesajlar 1096
  • Beğeniler 271 / 270
  • Ticaret 12, (%100)
Nic.tr keyfi iş yaparsa olacağı budur.

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Acıyor muyum ? Evet. Uzuluyor muyum ? Evet.

En ufak bir elestiri yapan adama ulasamayip, direk elestirinin oldugu siteye erisimi engelleyen bir ülkeyiz. Her ne kadar kotu gorunuyor olsa da, iste tam boyle durumlar icin devlet tarafindan bazi turk illegal gruplar desteklenmeli. Hepsi demiyorum sadece ulke guvenligi icin bu isi yapanmaya bas koyanlar.

Savunmayi bilmeden, saldiri yapamazsiniz. Boyle gruplara dur diyecek insan o kadar cok ki Turkiye de ama A diyenin tutuklaniyor olmasi bu adamlarin icin en buyuk korku. Neden bir grup cikipta nic.tr ile irtibata gecerek gerekli savunmayi yapamasin ki ?

Bugun boyle bir grup cikip devletin sitelerini savunsa ve kurtarsa aradan 20 sene gectiginde dahi bi illegal suc islenze bugruptan bilinir. Hayirlisi.

Yazdiklarim kesinlikle siyasal degildir. Anlatmak istedigim, hayatimizi kolaylastiran hastane randevusunu dahi internetten aldigimiz bu zamanda gerekli guvenligin saglanmasi. Gerekirse illegal gruplari destekleyerek.

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1987
  • Ticaret 10, (%100)

SeCe adlı üyeden alıntı

Acıyor muyum ? Evet. Uzuluyor muyum ? Evet.

En ufak bir elestiri yapan adama ulasamayip, direk elestirinin oldugu siteye erisimi engelleyen bir ülkeyiz. Her ne kadar kotu gorunuyor olsa da, iste tam boyle durumlar icin devlet tarafindan bazi turk illegal gruplar desteklenmeli. Hepsi demiyorum sadece ulke guvenligi icin bu isi yapanmaya bas koyanlar.

Savunmayi bilmeden, saldiri yapamazsiniz. Boyle gruplara dur diyecek insan o kadar cok ki Turkiye de ama A diyenin tutuklaniyor olmasi bu adamlarin icin en buyuk korku. Neden bir grup cikipta nic.tr ile irtibata gecerek gerekli savunmayi yapamasin ki ?

Bugun boyle bir grup cikip devletin sitelerini savunsa ve kurtarsa aradan 20 sene gectiginde dahi bi illegal suc islenze bugruptan bilinir. Hayirlisi.

Yazdiklarim kesinlikle siyasal degildir. Anlatmak istedigim, hayatimizi kolaylastiran hastane randevusunu dahi internetten aldigimiz bu zamanda gerekli guvenligin saglanmasi. Gerekirse illegal gruplari destekleyerek.

İllegal gruplar desteklenmeli ne demek bu nasıl bir düşünce legal olarak yapılabilecek bir sürü önlem yapılabilecek bir sürü iş ve atılabilecek bir sürü adım varken niye illegal bu tarz işlerde herkesin kafası niye illegala kayıyor ?

hiçbir şekilde illegal savunulamaz ve desteklenemez yanlış bir durum

bu nictr dekilerden kimse çıkıpda bir açıklama yapmadı 3 gün boyunca sistemler çalışmadı müşteriler bizi darladı halada işlerini yapabiliyorlar amerikada bunun gibi bir olay olmuş olsaydı şuan o firmanın tüm yetkileri alınmış ve başka bir firmaya devir işlemi gerçekleşmişti ve şuanda müşterilerine tazminat ödüyor olurdu

ben 3 günlük zararıma bakarım daha kalkıp kimse birşey denmedi biz müşterilerden yediğimiz azar ile kaldık

halada mail atamıyoruz.sıkıntılarımız devam ediyor pek çok müşterimizin sitesine yurtdışından girilmiyor ki hala bir çalışma yok rezillikden başka birşey değil

wmaraci
wmaraci

SeCe SeCe Seo National Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo - WYO - Google Ceza
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 349
  • Beğeniler 38 / 156
  • Ticaret 8, (%88)
Legal onlem almak mi ? Eminim nic.tr zaten bunu yapmistir efendim.
Gorusunuze elbet sayi duyuyorum. Siz de benimkine duyun lutfen. Polemik yaratma degil amacim.
Zaten emek hirsizligi yapilsin, haksiz kazanc yapildin demedim ben..

alast4ir alast4ir http://enginonal.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 17 / 59
  • Ticaret 1, (%100)
Devlet hacker yetiştiriyormuş :) sadece gülerim bu habere ilk duyduğum zamanda gülmüştüm.Sen adamlara mail atıyorsun sana küfür ile cevap verip mahkeme ile tehdit ediliyorsun.
Tabiki zarar verilmesine karşıyım, fakat o kadar sağlam gruplar bilgili kişiler vardı tanıdıklarım, konuştuklarım, buluşup evime getirip evine gittiklerim.Hepsi bıraktı neden mi?
1-) Yasal şartlar mail attığın halde zarar vermek ile suçlanmalar,
2-)İnsanların bu kimse ve kişilere güvenmemesi, daha doğrusu benim kredi kartı bilgilerimi çalacak gözüyle Hırsız gözü ile bakması
Ki içlerinde ne delikanlılar tanıdım devlet sitelerine kurum ve kuruluşlara açıklarını bildiripte mahkemelik olan polislik karakolluk mahkemelik olan.
Mrtcn

kişi bu mesajı beğendi.

Kişisel Blog | http://enginonal.com.tr

TheThanatos TheThanatos Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Belirtilmedi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** F**
  • Mesajlar 842
  • Beğeniler 55 / 171
  • Ticaret 5, (%100)
Yeni bir basayev hattab istiyorlar
KadirHames joduska

kişi bu mesajı beğendi.

RHEngineer RHEngineer Makina Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 15.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad R** Ö**
  • Mesajlar 415
  • Beğeniler 233 / 45
  • Ticaret 2, (%100)
Rusların yaptığını gösteren kendin bir kanıt var mı?

BrainTR BrainTR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ö** S**
  • Mesajlar 128
  • Beğeniler 27 / 42
  • Ticaret 18, (%100)
Aylığı 10$ olan stresserlarla bile siteleri kapanıyor. Bi ara test etmiştim.
Yani yapılan çok büyük bir şey değil. Nic.tr nin altyapısal dandikliği.

nsrtyksl nsrtyksl iamnsrtyksl Kullanıcı
  • Üyelik 09.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Bağımsız Hizmet Sağlayıcı
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 140 / 139
  • Ticaret 8, (%100)
Wuhhu. Önceden kararlaştırılmış bir durum ki önlem alınmamış ya da gerek duyulmamış.
Üzüldüm, lakin müstahak ta denmeli. Güvenlik herşeyden önce gelir. (bkz; açıklama bu genel bir saldırı olmuş odak noktaya çalışırlarsa tüm ağ zarar görür hesabı ;) )

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al