wmaraci reklam
lidertakipci

Blog Açıcam Fikir

20 Mesajlar 1.793 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

madalyon madalyon Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** Ç**
  • Mesajlar 618
  • Beğeniler 52 / 142
  • Ticaret 0, (%0)

ahmetbaslik adlı üyeden alıntı

genelden kastınız nedir ?

illa bir kategori altında olmana gerek yok yani. blog aç ve yaz

wmaraci
reklam

alast4ir alast4ir http://enginonal.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 17 / 59
  • Ticaret 1, (%100)
aklında birşey yok ise ve sıkılmayacağına eminsen kişisel blog aç, millete fikir sormakla birşey olmaz :)
tabiki kişisel blog başlığı altında kendi deneyimlerini yazarken bir süre sonra kendi yazılarının amacı dışına çıkıp uzman olduğun konularda kendi içeriklerini yazmaya başlayabilirsin.

Kişisel Blog | http://enginonal.com.tr

ehliblog ehliblog Yeni adres: Teknojest Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek mühendis
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1557
  • Beğeniler 63 / 258
  • Ticaret 32, (%97)
erkeklerin araba, kadınların alışveriş sevdası ve öğrencilerin ders araştırması bitmez :) Bunlarla ilgili bir blog açabilirsin.

Ahmet Ahmet ▪ illâ edep, illâ edep! Kullanıcı
  • Üyelik 01.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Proje Yönetimi
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 1279
  • Beğeniler 386 / 731
  • Ticaret 29, (%100)
Bloglarda devamlılığın çözümü tecrübenizdir. Bu konuyu belirlemeden önce kendinize şunları sorun; ben hangi alanda tecrübeliyim? Hangi alanda sürekli yazı yazabilirim ve araştırmalarımdan zevk alabilirim? Bir şeyler yazabilmek için bir şeyler bilmek gerekir. Hangi bilgilere sahipsiniz? Örnek veriyorum Webmaster alanında iyiyim diyorsanız, hangi web alanında iyisiniz? SEO/Programlama/Php/ASP hangisi? Yorumlarda sorulan sorulara hangi alanda rahatlıkla cevap verebilecekseniz o alanla girin. Başarırsınız.

Bilmediğiniz yada eksikliğini hissettiğiniz bir alan seçip girerseniz bir noktadan sonra sıkıcı olacak ve bırakacaksınız. WordPress, Tema ve SEO ile ilginiz var sanırım. Neden bir WordPress destek bloğu oluşturmuyorsunuz? WordPress genel sorunlar ve çözümleri, wordpress seo sorunları ve çözümleri, tema sorunları ve çözümleri, çeviriler, wordpress hostingler gibi konuları ele alabilirsiniz.

wmaraci
wmaraci

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
Bence bir kategoriye bağlı kalmamak en doğrusu olacaktır nedeni ise düşünsenize siz istediğinizi yazabiliyorsunuz o an aklınıza ne gelirse yazıyorsunuz ve bunu okuyan birileri var.Kulağa çok hoş gelmiyor mu?
Kafanız o gün bir şeye takılır hüzünlü bir şey yazarsınız,o gün bir şey merak edersiniz bir film izlersiniz film incelemesi yazarsınız,bir gün sıkılır bilim hakkında yazarsınız.
Bu arada ben de böyle dilediğimi yazacak bir blog arıyorum,daha önce makale yazarlığı yapmışlığım var.
Dilerseniz ortak olabiliriz :)
ahmetbaslik

ahmetbaslik ahmetbaslik Paypal bozulur PM Kullanıcı
  • Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 12 / 25
  • Ticaret 19, (%100)
Yorumlar için teşekkürler. Daha farklı fikirleri olanlar varsa onları da duymak isterim.

Bydogu Bydogu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 23 / 140
  • Ticaret 4, (%100)
Dostum Kategorilerin apple , samsung , laptop sorunlaru ve çözümlerü , pc oyun hatalrı ve çözümleri , android haberleri , ios haberleri, sosyla medyadan değişik fotolar felan hergün paylaşırsın , püf noktalar (ama ne hakkında bende anlamadım ) bu gibi şeyler tutuluyor özellikle yeni çıakn letv telefonalrı ahkkında yazılar , elephone markası yeni çıakn telefonalr hakkında bilgiler en sağlam pc ler , en sağlam telefonalr , haftanın oyunları , giib konular :)

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 12 / 25
  • Ticaret 19, (%100)

Bydogu adlı üyeden alıntı

Dostum Kategorilerin apple , samsung , laptop sorunlaru ve çözümlerü , pc oyun hatalrı ve çözümleri , android haberleri , ios haberleri, sosyla medyadan değişik fotolar felan hergün paylaşırsın , püf noktalar (ama ne hakkında bende anlamadım ) bu gibi şeyler tutuluyor özellikle yeni çıakn letv telefonalrı ahkkında yazılar , elephone markası yeni çıakn telefonalr hakkında bilgiler en sağlam pc ler , en sağlam telefonalr , haftanın oyunları , giib konular :)

Ustam benim istediğim böyle çok uğraştırmasın. Okulumla da ilgilenmek istiyorum.
Günde 2-3 yazı gireyim yetsin tarzı benim istediğim. Her gün bir sürü teknolojik yazıyla uğraşmak istemiyorum.

Bydogu Bydogu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 558
  • Beğeniler 23 / 140
  • Ticaret 4, (%100)
ucuz android telefon kategorisi tutar ;) + sistem toplama , oyun için sitem tooplama , yei çıakn oyun takip edebilisen özellikleri , seo da önemli oaln mesela call of duty black ops 4 ne zaman çıakck konusu aç bişeyler ayz sorna kaydet indexlensin çıkınca ise güncellersein matığın buı olsun konunu aç sorna araştırmasını yap yaz güncelle :) UMarım yardımcı oalbilişimdir :)
ahmetbaslik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 03.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Sakarya
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 192
  • Beğeniler 12 / 25
  • Ticaret 19, (%100)
Kişisel blog olmasına karar verdim teşekkürler herkese.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al