Webmasterlar neden reklama tıklamaz

39 Mesajlar 3.415 Okunma
smmexpress

theharunuysal theharunuysal WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek .
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** U**
  • Mesajlar 1879
  • Beğeniler 596 / 202
  • Ticaret 19, (%95)
İlgi çekici hosting reklamları ucuz domain reklamlar olsa emin ol reklama tıklama uçar. Hemde tıklasa neki turkcell reklamına tıkladığımda turkcell in bir karı olmucak çünkü alakam yok. webmaster içerikli reklam enfazla 10 tane reklam görmüşümdür.

wmaraci
reklam

Yaman Yaman Yazıyor... Kullanıcı
  • Üyelik 31.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad Ş** Y**
  • Mesajlar 741
  • Beğeniler 127 / 240
  • Ticaret 16, (%100)
Çünkü bencillik ediyoruz hocam. Ben ne kadar tıklamasamda reklam engelleyici (AdBlock) gibi şeyler kullanmıyorum.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
Reklamlara neden tıklayayım? Eğer diyorsanız o kadar emek verdim yazdım. Emek vermedin arkadaş. Ordan burdan aldın değiştirdin yazdın. Ben onun benzerini başka yerde okumuştum. Zamanımı çaldın. He harbiden çok önemli bir sorunumu mu çözdün? Daha önce görmediğim bir şeyimi karşıma sundun. O zaman tıklarım. Yorum atarım. Destek olurum.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
Ben yabancı bi forumda gördüm gayet güzel bişey yapmışlar tabi kullanıcı kitlesi oturmuş bir forum bu girerken adblock açıksa kapat diye uyarı veriyor almıyor siteye :D adam para için yapıyor sonuçta bana gösterimden bile kazandırmıcaksa gelmesin diyor :D En doğrusu

Ek Olarak: Ben yabancı bi forumda gördüm gayet güzel bişey yapmışlar tabi kullanıcı kitlesi oturmuş bir forum bu girerken adblock açıksa kapat diye uyarı veriyor almıyor siteye :D adam para için yapıyor sonuçta bana gösterimden bile kazandırmıcaksa gelmesin diyor :D En doğrusu

wmaraci
wmaraci

benibenimlebirak benibenimlebirak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Çankırı
  • Ad Soyad F** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 130 / 52
  • Ticaret 7, (%100)
Kendim emek verdiğim için empati yapıyorum ve her girdiğim sitenin reklamlarına mutlaka tıklıyorum. O kadar alışkanlık oldu ki tıklamazsam rahatsız oluyorum. Bazen tıklamayı unutup siteden çıkarsam tekrar girip tıklayıp çıkıyorum.
rohirrim

kişi bu mesajı beğendi.

Ecancan Ecancan Paylaşmak Güzeldir Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 932
  • Beğeniler 359 / 215
  • Ticaret 30, (%100)
Google adsense reklamlarını şahsen çok doğru bulurum genelde aramalara yönelik eşyalar sunduğu için bende internetten alışverişi çok yaptığım için alışveriş sitelerindeki kampanyalardan ürün alırken genellikle hep google adsense reklamı üzerinden aldığım çok olmuştur o anda ilgi duyduğum zaman tıklar inceler ve alırım. Satış yapılınca nasıl bir kazanç saplıyor kişiye bilmiyorum ama o şekilde alışveriş yapmışlığım çoktur :). Şuan kullandığım bilgisayarı bile reklam sayesinde aldım :) Ama bir o kadarda adblock kullanmışlığım vardır.

Victoryksk Victoryksk Aracdk-Yakında Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Web
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Z** Ö**
  • Mesajlar 1599
  • Beğeniler 306 / 523
  • Ticaret 34, (%100)
Ben cogu zaman google aramalarda bile adwords reklamlarinda cikan sitelere bakarim, zamaninda canimi yakmissa kesinlikle ona tiklarim. Yok ilk defa gorduysem normal linke tiklafim. Girdigim bir sayfa beni gercekten bilgilendirdiyse reklamlarina tiklamaktan cekinmem. Cebimden cikmiyor sonucta :)

rohirrim rohirrim WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** F**
  • Mesajlar 115
  • Beğeniler 42 / 8
  • Ticaret 1, (%100)
ben şahsen beğendiğim ve sürekli takip ettiğim sitelerin reklamlarına ilgimi çekmese de haftada bir kaç kez tıklıyorum...

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Girdiğim siteyi reklama boğmuşlarsa, her yerden reklam fışkırıyorsa, aradığımı bulamadıysam reklama tıklamam. Sürekli girdiğim sitelerde ve doyurucu, yeterli bilgiyi aldığım sitelerde çıkmadan reklama tıklar çıkarım.

MinieTool MinieTool Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 245
  • Beğeniler 84 / 33
  • Ticaret 4, (%100)
site işime yarıyorsa tıklarım tabiki

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al