İHS firmasında kayıtlı bir domainim var GüzelHosting'den aldığım hostinge bağlı ama şimdi ben başka bir firmadan yeni domain aldım bu yeni domainimi hosta bağlamak istiyorum ama İHS'deki eski domainimin nameserverlerini değiştiremiyorum 4 kutucuk var hepsini siliyorum BOŞ BIRAKILAMAZ diyor ben bu GüzelHosting nameserverleri yerine hangi nameserverleri yazabilirim? İHS'nin nameserverlerini yazsam sıkıntı olurmu birde bilen varsa İHS'nin nameserverlerini verebilir mi?
sizin İHS firmasında kayıtlı bir domaininiz var kullanmis oldugunuz hosting sirketi Guzelhosting Sizin sorununuz İHS firmasında ile ilgili degil Sizin yapmamaniz gereken Guzelhosting panelinizden almis oldugunuz domain ismini park edeceksiniz tabiki ikinci bir host park etme yetkiniz varmi bilmiyorum varsa yeni alan isminde park ettikten sonra guzelhosting dns ayarlarindan dns isimlerini ogrenip yeni almis oldugunuz alan isim sitesine giris yapip dns bolumune guzel hosting sirketinin dns lerini yazacaksiniz.Yapmak istediginiz islemin ihs firmasi ile ilgisi yok.Sizin baglantiniz guzelhosting ile yeni almis oldugunuz alan ismi sirketi arasinda baglanti yapmaktir