flatcast adlı üyeden alıntı

Verileri disari aktarirken 1 tanede secseniz hepsini yukluyor.Tabiki benim kullandigim butun panellerde sorun ayniydin bunun harici degisik panel kullanipta sadece tek istedigi veriyi disari aktaran kisilerde vardir.Ben kendimce su sekilde yapiyorum disari aktarmis oldugum veriyi tekrar baska bir deneme veri tablosuna yukluyorum ve istedigim tablo harici diyer tablolari siliyorum ve sadece istedigim tablo kaldigi icin bu tabloyu disari aktarip yukluyorum .Yada disari aktarilmis komple veriyi Notepad programi ile acip gereksiz yerleri siliyorum sadece istedigim tabloyu birakip kayit ediyorum .Netepad ile yapmak icin silme islemini dikkatli bilir sekilde yapmaniz gerekir yoksa yuklemede yanlis yer silinince hata verir


@flatcast cpanel kullanıyorum ama bende hepsini yüklüyor.

Mediterranean adlı üyeden alıntı

Tuba

O seçeneği nasıl görememişim, çok teşekkür ederim. Cevap veren olmasaydı 1000 küsür yazım boşa gidecekti ve sıfırdan başlamış olacaktım. Çok çok sağol.

Aynı sorunla karşılaşabilecek arkadaşlar için ne yaptığımı özetleyeyim:
Hangi tabloyu tek olarak aktarmak istiyorsanız önce onu seçip dışa aktarmalısınız. Ardından yüklemek istediğiniz veritabanındaki aynı isimli dosyayı silip oraya içe aktarmalısınız. Böylece çözemediğiniz sorunlar olduğunda veya Wordpress'i yenilemeniz gerektiğinde yazı, üye veya yorumlarınızı kaybetmemiş olacaksınız.


rica ederim @Mediterranean