freelance iş ilanları

Şehire yönelik bir sektörde üst sıralara çıkmak

12 Mesajlar 1.472 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

smuggled smuggled Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 13, (%100)
Arkadaşlar Antalya'da temizlik hizmeti verilen bir şirketin websitesini yapacağız, " antalya temizlik şirketi " , " antalya temizlik " anahtar kelimeleriyle üst sıralara çıkmak için esaslı bir çalışma yapmam gerekiyor, nihayetinde verilmiş bir sözüm var.

Yemek tarifleri, teknoloji blogları vs gibi genel bir konu olmadığı için sadece antalya'ya hitap edeceği için çok çok masraf etmeye gerek var mıdır?

Bireysel olarak üst sıralara taşımak için yapmam gerekenler nelerdir? Host ve domain hariç en az ne kadar bütçeyle yapabilirim veya özgün içerikli makaleler ve etiketlerle wordpress seo eklentilerini kurup kendim yapabilir miyim ?

wmaraci
reklam

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
Domainde Antalya geçerse çok iyi olur. Rekabet oranını bilmiyorum ama kendiniz yapabilirsiniz bence. Tanıtım yazılarına, reklamlara biraz bütçe ayırın. Site içi düzenlemeleri falan araştırarak yaparsınız yavaş yavaş. özgün düzenli içerik> site içi seo(site içi linkleme, keyword seçimi ve makaleye oranı,title, description, robot.txt, site map..... falan filan işte) > Sosyal medya entegrasyonu > site dışı seo (backlink,tanıtım yazısı, reklam.... ancak backlink aldığınız yerlere özen gösterin aniden yüklenmeyin) > paravan bloglarla bir link inşaası yaparsanız(site dışı seo da sayılır da neyse) tadından yenmez. Yavaş yavaş deneyerek yaparsınız kanaatindeyim ^^
donmezhasan smuggled

kişi bu mesajı beğendi.

donmezhasan donmezhasan Has Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 183 / 66
  • Ticaret 14, (%100)
negiu gayet güzel anlatmış. Google anahtar kelime ile site isminin digital ortamda (webde) ne kadar fazla geçtiğine, bu sayının doğallığına ve site isminin direk aranma hacmine bakmaktadır. Yani Google "alışveriş" kelimesi yazıldığında eğer ilk sıraya tanınmış bir markayı çıkarıyorsa, o markayı bildiği için değil, kullanıcıların o markayı daha fazla arattığı için, webde alışveriş ve o site isminin birlikte daha fazla geçtiği içindir. Tabi bu sıralamada bir sürü ek kriter de mevcuttur ama ana başlıklar bunlardır. Bunlara dikkat edilerek iyi yerlere gelinebilmektedir.
Ben de temizlik sektöründe bir sürü site yaptım ve yapıyorum. İlk sırada olan sitem de var, yükselişte olan da var. En başta sabır olması çok önemli.

bhdrbltc bhdrbltc Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek -
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 191
  • Beğeniler 120 / 43
  • Ticaret 12, (%100)
Arkadaşlar ben bu dediklerinizi 4 aydır yapıyorum ama bir sonuç alamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa lütfen iletişime geçsin parasıyla iş yapalım.

wmaraci
wmaraci

negiu negiu WM olmaya çalışıyoruz Kullanıcı
  • Üyelik 17.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Fizyoterapist
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** U**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 2 / 183
  • Ticaret 0, (%0)
bhdrbltc Hocam yazılarınız çok kısa, temanız göze hitap etmiyor, populer yazılar eklentisi kullanmanızı tavsiye ederim, ayrıca şu kopyalama kapatmaya çalışma işinden vazgeçin(en nefret ettiğim şeydir, alacak adam her türlü alır zaten,dmca kullanabilirsiniz bu iş için), site dışı gereksiz link çıkışlarınız var, Sosyal medyayı kullanın, anchor text ile site içi linkleme üzerine gidin, ziyaretçiyi sitede tutmaya çalışın, yazılarınız rekabetin çok fazla olduğu konularda ve çok genel, yorum gruplarına katılmanızı tavsiye ederim..... vb. şeklinde uzar gider. Tavsiyem rakip sitelerinizi bir inceleyin hangi keywordler üzerinden çalışma yapmışlar, nerelerden backlink almışlar falan filan ^^

TorkCreative TorkCreative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Firmalara yönelik 6 yıldır seo ve reklam hizmeti vermekteyim.Antalya bölgesi pilot bölgemdir.genelde işler antalyadan geliyor.

Sanırım siz web site hizmeti verdiniz bir firmaya ve sıralamada çıkar tabiki gibi bir cümle kullandınız ücreti aldınız şu an ne yapacağınız konusundada sıkıntılı bir durumdasınız anladığım bu.

Antalya bölgesinde problem şudur çok rehber olduğu için ve bu rehberlerde ticaret çok döndüğü ve akılalmaz ücretler kazandıkları için her sitenin bir çok çalışanı mevcut ve sıralama takip etmekteler.sadece domaini uyumlu almanız değil bu işten çok iyi anlıyor olmanızda gerekmekte.

Sanada bir önerim şu olsun burada kesin yaparız çıkar rakip yok diyenlere inanmayınız.Sonuç hüsran olabilir.

Yani tek yapmanız gereken beklemek şans yanınızda olsun ama sonuç alabilineceğini sanmıyorum. 1. sıra olarak ama ilk 10 a girmeniz muhtemeldir.

• Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 13, (%100)
antalyainternet.net sahibi değilsinizdir umarım?

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
smuggled ve bhdrbltc

Şu an çıkmam lazım.

web siteniz:
Kelime anahtarınız:
Sormak istediğiniz:

Olarak yazıp yollarsanız ücretsiz olarak sitenizi analiz ettikten sonra; bildiklerim/gördüklerim/tavsiyelerim olabilir.

Hayırlı kandiller.

• Üyelik 21.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad N** D**
  • Mesajlar 190
  • Beğeniler 26 / 26
  • Ticaret 13, (%100)

BiELOF adlı üyeden alıntı

smuggled ve bhdrbltc

Şu an çıkmam lazım.

Olarak yazıp yollarsanız ücretsiz olarak sitenizi analiz ettikten sonra; bildiklerim/gördüklerim/tavsiyelerim olabilir.

Hayırlı kandiller.

domaini suan veremiyorum fakat dediğim gibi antalya'ya yönelik domainde antalyatemizlik gecen bir isim olacak ve temizlikle ilgili özgün makaleler girilip üst sıralara taşımaya çalışacağım

TorkCreative adlı üyeden alıntı

Firmalara yönelik 6 yıldır seo ve reklam hizmeti vermekteyim.Antalya bölgesi pilot bölgemdir.genelde işler antalyadan geliyor.

Sanırım siz web site hizmeti verdiniz bir firmaya ve sıralamada çıkar tabiki gibi bir cümle kullandınız ücreti aldınız şu an ne yapacağınız konusundada sıkıntılı bir durumdasınız anladığım bu.

Antalya bölgesinde problem şudur çok rehber olduğu için ve bu rehberlerde ticaret çok döndüğü ve akılalmaz ücretler kazandıkları için her sitenin bir çok çalışanı mevcut ve sıralama takip etmekteler.sadece domaini uyumlu almanız değil bu işten çok iyi anlıyor olmanızda gerekmekte.

Sanada bir önerim şu olsun burada kesin yaparız çıkar rakip yok diyenlere inanmayınız.Sonuç hüsran olabilir.

Yani tek yapmanız gereken beklemek şans yanınızda olsun ama sonuç alabilineceğini sanmıyorum. 1. sıra olarak ama ilk 10 a girmeniz muhtemeldir.

Firma-müşteri ilişkisinden ziyade nişanlımın annesine ait olan bir firma için oluşturacağım. Para aldım da ne yapacağımı şaşırdım gibi bir durum söz konusu değil yine de teşekkürler.

TorkCreative TorkCreative Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Seo Danışmanlığı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Anladım.Ozaman bir mecburiyet yok.Wordpress ile şansınızı bir deneyin ama rakip seviyesi kontrol ettim çok var

wmaraci
Konuyu toplam 4 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 4 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al