Doruk adlı üyeden alıntı

İstikrarınız takdir-e şayan. Bu emeğe günlük 5+ dk site gezinme benden :)

sospas adlı üyeden alıntı

Doruk Teşekkür ederim hocam. Ölmezsek sağ kalırsak, bir sorun olmadığı sürece her gün paylaşım yapmayı düşünüyorum :) Umarım faydalı olur.

PARLIAMENT adlı üyeden alıntı

bugun düştügünde yarın alınabılıyormu? :)

Serhan adlı üyeden alıntı

Çok güzel 1-2 domain gözüme takıldı, eğer benden önce alınmazsa reglemeyi düşünüyorum :) Elinize sağlık.

HeroTürk adlı üyeden alıntı

klimaservisi.info bulmacaoyunlari.net oyunalsat.com veziroyun.com aslankraloyunlari.com bence çok ıyı domainler

sospas adlı üyeden alıntı

PARLIAMENT Sizden önce başkası kayıt edebilir, bilinmez. Erken davranmanız gerek.

HeroTürk evet güzel domainler mevcut. Oyun için proje düşünenler yararlanabilir.

Merhabalar. dombul.com olarak boşa düşecek Türkçe domainleri yaklaşık 1 yıldır özenle ve hiçbir karşılık beklemeksizin, sitemizde tek bir reklam yayınlamadan sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Dün özverili bir arkadaşımızın bizi bilgilendirmesiyle bu arkadaşın domainleri kendi bulmuşçasına sizlerle düzenli olarak paylaştığını öğrendik. Ertesinde kendisine sitesinde yaptığımız bir yorumla yaptığı paylaşımlarda sitemize link vermesi gerektiğini ilettik. Ama bu cin arkadaşımız görüyorum ki sitemize link vermiş gibi gösterip kendi sitesi altındaki "dombul" etiketine yönlendirmiş.

İşin en komik tarafı da, birkaç mesaj yukarıda kendisi "Teşekkür ederim hocam. Ölmezsek sağ kalırsak, bir sorun olmadığı sürece her gün paylaşım yapmayı düşünüyorum :) Umarım faydalı olur." demiş. Domainleri olduğu gibi bizim sistemimizden kopyala yapıştır yaparken nasıl sürekli bir hizmet sağlamayı düşünüyor gerçekten çok merak ediyoruz. Zira kendisinin yaptığı şeyi engellemeye yönelik birçok aksiyon alabiliriz. Fakat biz tamamen açık ve tek maksadı sizlere fayda sağlamak olan bir proje olarak bu aksiyonları almaktan imtina ediyoruz.

Sistemimiz tamamen davetiye usulüyle çalışmakla birlikte, davetiyeleri ihtiyacı olan herkese ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Aşağıda wmaraci üyeleri için birkaç davetiye paylaşıyorum. İhtiyacı olanlar özel mesaj yoluyla irtibata geçerse devamını da sağlarız. Daha önce de belirttiğimiz gibi maksadımız tamamen sizlere faydalı olmak.

Sitemizde düşecek domainlerin takibiyle alakalı birçok araç mevcuttur. Örneğin her gün abone olduğunuz kelimelerden ve en iyi domainlerden oluşan domainleri otomatik olarak e-posta adresinize göndermek ve domainleri kontrol ederken beğendiklerinizi favorilerinize eklemek gibi. Emin olun bizim yayınladığımız domanleri kopyala yapıştır yapan ve bulk text olarak yayınlayan bir arkadaştan takip etmekten çok daha kolay olacaktır :)

Davetiyeler
635339159953
369857870614
195734982536
548171564110
475724649807
550507897203
771505261045
878372795861
891599186189
346326630277
584302274467