Decimas şu uslubunu ilk önce bir düzelt burada kimse çoluk çocuk değil! Anonymous mu basit bir şehir efsanesiymiş? Bana bak kardeşim. Anonymous saldırılara başladığı ilk anda benim masama telefon geliyor için rahat olsun senin ben neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Burada kimlere güvenlik danışmanlığı yaptığımı kimlerin yanında piştiğimi anlatarak seninle muhabbete girmeyeceğim. Grafik ve afiş tasarımıyla uğraşıyorsan bence sen o alanda kal ;) biraz araştırma yapmadan ön yargılı yaklaşma muhabbete. Bu arada cwt düşüncelerine saygım var. Ben kimseyi eleştirmiyorum sadece fikrimi belirtiyorum. Gülünç niteliği taşıyan yazımı sıcak samimi olarak algıla. Ek olarak şehir efsaneleri nokta atışı yaparak nereye saldıracaklarını hangi ip yi bypass edeceklerini nereye odaklanacaklarını kestiremez sokak efsaneleri tht cyberizm gibi lamer dolusu ekiplere denir. Sen ODTÜ'nün tr domain sağlayıcısı olduğunu biliyor muydun bu zamana kadar ki adamların bu planlarını ve yaptıkları şeyi görmezden gelerek sokak efsanesi olarak nitelendiriyorsun! Öğrenmek isteğin merak ettiğin bir şey varsa özelden mesaj atayım numaramı seni uyandırayım ? Yaşananlar hakkında?