wmaraci reklam
lidertakipci

Ayyıldız tim rusyaya saldırdı !

41 Mesajlar 5.039 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cwt cwt Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
hükümet'ten para alıp almadıklarını bilmiyorum ama
en başta onlardan muzdarip olan gruplardan birisi de biziz.
ececan

Ek Olarak: Ayyıldız Tim'i Facebook'tan takip ediyorum
Cyber Warrior ile bir bağlantıları olduğunu sanmıyorum

wmaraci
reklam

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
Tamamen prim.En dandik sql injection'a müsait siteleri babamda patlatır.Cyber-Warrior'da bir ara kendisi site açıp patlattık diyordu sonradan çıktı foyaları.

Bu oluşumlar genelde çöp siteleri hedef alıp,sağda solda siteleri patlatıyoruz diyerek prim yaparlar.
Adamlar vatan sitelerine (gov.tr) saldırı yapıyor,siz gidiyorsunuz nerde saçma sapan site var onları patlatıyorsunuz.Napıyonuz,googlede php hatalarını mı aratıp buluyorsunuz bu siteleri ?
sterk

kişi bu mesajı beğendi.

Templar Templar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Yok
  • Konum Amasya
  • Ad Soyad C** P**
  • Mesajlar 80
  • Beğeniler 9 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
2 sql açığı bir kaç wp eklentisi açığı ile index basıp rusyaya saldırdık diyolar yav :D
Data dediği saçma sapan bi forumda bir kaç bin email pass telefon.

İsteyene milyonluk email pass gösteriyim tek siteden :D Demek istediğim bu yaptıklarının bi numarası yok. Naptılar sanki bir devlet verisimi sızdırdılar, çok güvenli bir bilgimi sızdırdılar naptılar ? Devlet sitesine index basmışlar aferin onlara :) Bizim devlet sitelerinin alayında açık var üniversite sitelerinin çoğunda shell basılmış durumda. O tarz sitelerin zaten güvenliği zayıf.

Bilmeyenler helal olsun aslanlar vs. komik. Yaptıklarının etkisi "0" karşı tarafa en ufak zararı, Türk hackerlar saldırdı napıcaz şimdi gibi bir etkisi yok :)
Bilbaz

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)

ececan adlı üyeden alıntı

ek olarak, kimseye karşın cevap vermedim, genel yazılanlara bakıp kendi fikrimi yazdım. savunmamanıza rağmen (öyle diyorsunuz) üstünüze alınmanız şaşırttı ama sorun değil. :)

şaşırmanıza gerek yok
savunmadığımı düşünebilirsiniz ama bu konu altında kendilerini savunduğum yönünde, öyle düşündüğüm mesajlarım var.

wmaraci
wmaraci

ececan ececan WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek hesap kullanılmayacaktır. lütf
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
cwt

bir önceki mesajınızda da savunmadığınızı söylemiştiniz ondan söyledim fakat bunda savunduğum mesajlar var demişsiniz. her neyse, tartışmaya dönmesine gerek yok. belli ki ikimizden birisi birkaç noktayı anlamamış.

bu arada, savunduğunuz bazı oluşumlar en başta imzanızdaki yönelimlere düşman insanlar.bBunların bilincinde de olmalıyız. umarım bunun için de kaynak istemezsiniz.

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
ececan haksızlığa uğradıklarını düşündüğüm için savunduğumu yazdım
mesajları lütfen tekrar okuyun
evet bir üst mesajımda da bunlardan müzdarip olan gruplardan birisi olduğumuzu yazmıştım

• Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
cwt

ben mesajları tekrar okudum. yeni fark ettiğim tek şey şu oldu, konuyu açan siz değilmişsiniz bile. üstünüze alınmanız dediğim gibi sizinle alakalı bir şey.

haksızlığa uğrayan yok, uğratılan var. gereksiz yere böbürlendirilenler var. ayyıldız tim'in savunulacak bir tarafı yoktur. eğer savunacaksa da, bunu sizin gibi özgürlüğü gerekli gören bilinçli insanların değil, daha sığ insanların yapmasını beklerim.

bunu söylememin sebebi ise bu oluşumları kendi websitelerinden bir ziyaretçi olarak yeterince takip etmiş olmamdır. yaptıklarını değerlendirmek benim için olmadığı gibi sizin için de zor olmamalı. iyi günler.
Bilbaz

kişi bu mesajı beğendi.

AzX66 AzX66 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 1457
  • Beğeniler 846 / 453
  • Ticaret 14, (%100)
cw nin ne olduğunu bilerek seviyor ve destekliyorum forumuna 2012 yılından beri üyeyim ve bilişim adına öğrendiklerimin %40 ı buradan bilgi edindiklerimdir .Ana sayfalarında bulunduğu gibi misyonları bence tam yerindedir ve hizmetlerine legal olarak devam etmektedir "DEVLET"LE birlikte çalışmaları onları iyi yapar hack grubu demek düzene karşı çıkıyoz xd anlayışını sürdürmek değil, kötü olanın indirilmesi demektir .Forum da daha iki gün önce bir üye tarafından rus kalp hastanesinin hacklendiğini ve doktorların kayıtlarına ulaşıldığını gördüm ve altta bulunan yorumlardan masum hasta insanlarla bir sorun olmadığından ve misyona uymadığından dolayı diğer üyeler tarafından uyarıldı.Bu olay başka heçkır forumlarında olsa tebrik ve zafer nidalarıyla üyeye madalya verirlerdi.Polis sitelerine koruma sağlaması birinin neden zoruna gidiyor anlamıyorum.

• Üyelik 28.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ...
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1469
  • Beğeniler 384 / 373
  • Ticaret 20, (%100)
ececan "yüzük satıcılar işte" yüzük satmalarını eleştiren bir kişiye

"sunucu giderlerini kendi olanaklarıyla karşıladıklarını söylüyorlar
yüzük satmaları seni neden rahatsız etti?
sanal **************lık, hırsızlık, insanların sitelerine saldırıp para almaları daha mı iyi olurdu?"

şeklinde verilmiş bir yanıt var.
ve bu yanıt ta bana ait
ve bu da doğal olarak savunduğumu gösterir
bir önceki mesajımda belirttiğim gibi, sağcısı, solcusu, bana zararı dokunmuş biri olsa dahi haksızlığa uğradığı zaman hakkını savunurum.
olması gereken de bu değil mi?

• Üyelik 11.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Adana
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 43 / 52
  • Ticaret 9, (%100)
cwt

yahu kardeşim, sakin sakin konuşuyorum neden anlamıyorsun? burayı tartışma alanına çevirmeye gerek yok, ek bir şey varsa özel mesajdan devam ederiz ki forum kirlenmesin.

yazdığım mesajı üzerine alınıp yazan fakat savunmuyorum diyen sen. sonra savunuyorum diyen de sen. şimdi doğrusu bu değil mi diyen sen, yahu doğrusu o, zaten sana bu yüzden bir şey diyen olmadı, ilk başta savunmuyorum diyen sendin. kaldı ki ilk mesajım da sana yazılmadı zaten.

git savun, emin ol sana karışmıyor veya engel olmuyorum. benlik bir olayın da yok. savunmaya devam et.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al