lostyazilim

Haber sitem Hk. İşin içindeki arkadaşlardan yardım

5 Mesajlar 690 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

suat37 suat37 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 3, (%33)
Arkadaşlar bu işe yeni başladım,ve bir haber sitesi açtım,haber sitesi açmamda ki amaç yıllardır aklımda olan sevdiğim bir katağori olması.neyse açtık açmasına şu anda sitenin 20. günü ve hitleride çok şükür 100 tekil.yani reklam da yok.

Arkadaşlar benim kafamı karıştıran arkadaşlar oldu,seni mahkemede süründürürler,tazminat açarlar şudur budur, neredeyse siteyi bedava satacaktım,ama bir haberci arkadaş rahatlattı çok şükür.

şimdi ben telif almayacagım haberleri nasıl ve nereden bulurum,örnek; rus uçagı düşmüş ben bunu tv den duymuşum,gelmişim siteme bu haberi özgün olarak yazmışım,bundan dolayı problem yaşarmıyım

hiçbir ajansın haberini alıp,kopyala yapıştır yapmıyorum,resimler kendi uydurdugum resimler.

vereceginiz bilğiler sitenin akıbetini belirleyecek,onun için konuda kesin bilği sahibi arkadaşlar yardımcı olursa memnun olurum
iyi forumlar

wmaraci
reklam

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
Rus uçağın düşmesi Tv'lere Ajanslar veriyor ajanslar vermese kimin haberi olur 2 gün önce yerel haber sitemde 3 haber paylaştım meğerse haberler DHA'ya aitmiş bölge temsilcisi ulaştı haberleri kaldırmam gerektiği hakkında uyarıldım ve haberleri sildim :)

DHA'ya aboneliğim olmadığı haber sildim adamlar ciddi ilgileniyor.

Bölgesel ajanslar var araştırın bulursunuz bende DHA, AA, ve İHA ile tek tek görüştüm ücret uçuk araştırdım bölgesel bir ajans buldum pazarlık yaparak 4 ay şeklinde bir anlaşma yaptık onlarla araştırın uygun bir ajans bulursunuz.

Arestr Arestr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam kaynak belirtildiği sürece telif hakkı sıkıntısı çıkmıyor diye biliyorum

FULL STACK WEB DEVELOPER

suat37 suat37 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek memur
  • Konum Kastamonu
  • Ad Soyad S** S**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 8 / 2
  • Ticaret 3, (%33)

KingBlogger adlı üyeden alıntı

Rus uçağın düşmesi Tv'lere Ajanslar veriyor ajanslar vermese kimin haberi olur 2 gün önce yerel haber sitemde 3 haber paylaştım meğerse haberler DHA'ya aitmiş bölge temsilcisi ulaştı haberleri kaldırmam gerektiği hakkında uyarıldım ve haberleri sildim :)

DHA'ya aboneliğim olmadığı haber sildim adamlar ciddi ilgileniyor.

Bölgesel ajanslar var araştırın bulursunuz bende DHA, AA, ve İHA ile tek tek görüştüm ücret uçuk araştırdım bölgesel bir ajans buldum pazarlık yaparak 4 ay şeklinde bir anlaşma yaptık onlarla araştırın uygun bir ajans bulursunuz.

bu durumda ben bu siteyi nasıl ayakta tutarım hocam

wmaraci
wmaraci

KingBlogger KingBlogger Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Editör, Blogger Tema Yayıncısı
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 1107
  • Beğeniler 240 / 251
  • Ticaret 35, (%100)
suat37 Hocam belirdiğim şekilde bölgesel ajanslar var bende ilk başlarda sizin yapmak istedim ama sonrasında ajanslardan aldığım bilgilerden sonra ajans üyeliğini zorunlu olduğunu anladım ama büyük ajansların ücretlerinden dolayı neredeyse vazgeçiyordum bir ajans buldum ve onlara ulaşarak bir şekilde anlaştık onlarda yeni site olduğu için yeterince yardımcı oldular.

Üye olmadığınızda siteniz iyi konuma gelip fark edildiğinde başınız ağrır yok ben risk almak istiyorum diyorsanız orasını bilemem.

Ek Olarak: @[Arestr](userid:37550) hocam o da şansa

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al