wmaraci reklam

Kişisel blog için bir kaç bilgi arıyorum

8 Mesajlar 895 Okunma
smmexpress

GizemOzturkk GizemOzturkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 17 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba
erkek arkadaşım ile gizemvecevdet.com sitesini alacağız da içerik için neler yazacağımızı düşündük karar verdik fakat ben istiyorum ki takipçilerimiz olsun. Bu yönde nasıl ilerleyebiliriz. Nasıl insanları sitemize takipçi olarak getirebiliriz. Devamlı okur istiyorum ben yani.
İnternette çok araştırdım sadece söylenen devamlı içerik özgün içerik. Erkek arkadaşımla olan veya kendi yaşantımı yazdığımda tabi ki özgün olacak saçma şeyler yazıyor acaba kısaca özetleyebilirmisiniz. Takipçili istiyorum

wmaraci
reklam

cinmistik78 cinmistik78 Borsa&KriptoPara&Finans Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Karabük
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 944
  • Beğeniler 12 / 86
  • Ticaret 7, (%100)
Ülkede her konu ile ilgilenen mutlaka insanlar var. Size tavsiyem "uzman" olduğunuz konularda yazın.
mesela eğer ortamınız varsa birlikte spor yapıp bunları gün gün sitenize aktarabilirsiniz. Yani yaptığınız hareketler, beslenme vs. (Bana göre hem ilginç hem de zayıflama konusunda takipçileri kolay edinebilirsiniz.)

Temel Analiz ve Teknik Analiz Eğitimleri:
https://www.borsaci.org/udemy-egitimlerinde-dev-indirim/

Samurai Samurai Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Php Yazılımcısı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 354
  • Beğeniler 84 / 86
  • Ticaret 13, (%92)
+ Öncelikle sosyal medyayı çok iyi kullanmalısınız.

+ Takipçi kazanmak için ilgi çekici yazılar yazmalı ve etkinlikler düzenlemelisiniz.

+ Bir de şu soruyu kendinize sürekli sorun. Neden insanlar gizem ile cevdetin hayatını merak etsinler ?

orknark orknark İzmir Kullanıcı
  • Üyelik 31.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Reklam Ajansı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 886
  • Beğeniler 66 / 151
  • Ticaret 2, (%100)
bence çok samimi bi dille yazabilirsiniz işte ben geldim bu oldu ama cevdete göre böyle olmamalıymış vs... farklı bi tarz yaratırsanız faydanıza olacaktır büyük ihtimalle

wmaraci
wmaraci

GizemOzturkk GizemOzturkk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / K
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 17 / 3
  • Ticaret 0, (%0)

cinmistik78 adlı üyeden alıntı

Ülkede her konu ile ilgilenen mutlaka insanlar var. Size tavsiyem "uzman" olduğunuz konularda yazın.
mesela eğer ortamınız varsa birlikte spor yapıp bunları gün gün sitenize aktarabilirsiniz. Yani yaptığınız hareketler, beslenme vs. (Bana göre hem ilginç hem de zayıflama konusunda takipçileri kolay edinebilirsiniz.)

Ben onu söylediğimde çok tepki aldım. Ben diyet üstüne yazsam erkek arkadaşım oyunlar veya spor ile ilgili yazsa sitemiz çöp filan oluyormuş. Anı-günlük gibi kullanmamız gerekiyormuş sanırım.

Ek Olarak:

Samurai adlı üyeden alıntı

+ Öncelikle sosyal medyayı çok iyi kullanmalısınız.

+ Takipçi kazanmak için ilgi çekici yazılar yazmalı ve etkinlikler düzenlemelisiniz.

+ Bir de şu soruyu kendinize sürekli sorun. Neden insanlar gizem ile cevdetin hayatını merak etsinler ?

İlk iki madde harika ötesi katılıyorum evet de üçüncü seçeneği okuduğumda sanırım tüm düşündüklerim yerle bir oldu.

orknark adlı üyeden alıntı

bence çok samimi bi dille yazabilirsiniz işte ben geldim bu oldu ama cevdete göre böyle olmamalıymış vs... farklı bi tarz yaratırsanız faydanıza olacaktır büyük ihtimalle

Haklısınız.

47003 47003 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 12.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 576
  • Beğeniler 46 / 205
  • Ticaret 16, (%100)
domaini alsaydınız keşke

OmerGunay OmerGunay https://omergunay.net Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek PHP Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ö** G**
  • Mesajlar 1207
  • Beğeniler 374 / 381
  • Ticaret 16, (%100)
Başkalarıyla aynı işi yapsanız bile farklı yapmalısınız. Youtube da Barış Özcanı izle dediğimi anlarsın. Bir tarzınız olsun. Yemek tarifleri koyacaksanız mesela veya sporla ilgili şeyler vs bunu çok farklı şekilde yapmalısınız ki sizi hem izlesinler hem de takip etsinler. GizemÖztürk
GizemOzturkk

kişi bu mesajı beğendi.

Herkes yediğinden ikram eder..(Yavuz Sultan Selim)

iFurkan iFurkan Webmaster Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek İçerik Yazarı
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad K** İ**
  • Mesajlar 729
  • Beğeniler 292 / 158
  • Ticaret 29, (%97)
Gizem'in yeri ve Cevdet'in yeri olarak iki farklı menude ilimizde uzman olduğunuz konularda yazılar yazıp ileryecen zamanlarda bunu videoya bile dokebilirsiniz .

Ek Olarak: yanlış yazmıştım . İkinizde olacaktı .
GizemOzturkk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al