murattat , selamlar hocam, lütfen mesajlarımızı konu üzerinden yazalım. Müsait oldukça yanıt vermeye çalışıyorum. Ayrıca, mesajlarınızı yazarken ilk olarak site adresinizi yazarsanız takibim kolay olur ki her seferinde geri sayfaları incelemek durumunda kalıyorum.

Dizin konusuna gelince, tekrar başvurunuzu yapıp site açıklama kısmında ağırlıklı olarak oyun içeriği paylaştığınıza dair bir açıklama girerseniz sitenize onay verebilirim.

Örnek açıklama : "Oyun haberlerinin ve incelemelerinin bulunduğu sitede, oyuncuları yakından ilgilendiren teknoloji içerikli haberlerde paylaşılmaktadır."

Not : Lütfen başlık ve açıklamada keyword tekrarına düşmeyin.

Yine de takrarlıyorum, siteleri sık sık kontrolden geçiriyorum, yön değiştiren siteleri kategoriden çıkartıyorum.

Ek Olarak: warlordsp , tamamdır hocam, sisteme düştüğünde sizi bilgilendireceğim. ferhatcevik , hocam flash oyun kategorisinin dizinde listelenmesinin yasak olduğu dizin editör forumunda açıkça belirtiliyor. Ancak, maalesef meta editörlerde dahil olmak üzere bu tür sitelere onay veriyor. Siz başvurunuzu yapın, bende bu sırada meta ile görüşerek durumu konuşayım.