Uzun zamandır kullandığım mashable teması güzeldi fakat ben yapmadığım için bir süre sonra düzensiz görünmeye başladı. Bu da beni blog yazma konusunda olumsuz etkiledi. Etkili bir içerik yazacaksan teman güzel olmalı, göze hitap etmeli ve kullanımı kolay olmalı. Benim görüşüm bu. Peki ben kullandığım temaları kendim mi yaptım tabi ki hayır. Hep hazır tema kullandım. Tema araştırmak artık hobi haline geldi. Nasıl haber sitelerine veya uzun süre kaldığımız sitelerde inceleme yapıyorsak, aynı şekilde tema sitelerinde de uzun zamanlarımı geçiriyorum. Aslında arkadaşlarımın bir kaç tema sitesi tavsiye etmesiyle başladı. Burda güzel temalar var, burda muhteşem burda orjinal temalar var diyerek, beni bu yola sürüklediler. Artık her gün giriyorum tema sitelerine. Çok alıştım bırakamıyorum. Gençlere tavsiyem hiç başlamayın. Bunun hakkında yazılan kitaplar var alın onları okuyun. Çeşitli dersler var onları izleyin.

Kanımca tema sade ve güzel oldu. Tabi kim ne der bilmem. Kim öldü ama ya :) herkes beğenir o zaman. Tabi her yeni tema da olduğu gibi HB Studio temasında da ufak tefek eksiklikler var. Bunları da temayı kullanırken gidermek istedim. Temayı tamamen düzenledikten sonra dağıtacam. Lasantha ile beraber hazırladığımız bu temayı sizlere sunmaktan gurur duyarım :) Yalnız sizlerden bi ricam var temayı beğendiniz veya beğenmediniz, görüşlerinizi yorum olarak belirmenizi istiyorum. Yoksa vermem temayı :P

Temanın demosu için siteme bakabilirsiniz.

Tema ve logo hakkında yorumlarınızı bekliyorum. Sağlıcakla kalın..