wmaraci reklam
lidertakipci

Wattpad'den Çıkacak Olan Romanıma Destek Olacak Var mı?

5 Mesajlar 881 Okunma
wmaraci reklam

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)
Herkese merhaba.

İlk romanımı yazdım ve çok yakında yayınlanacak.

WMAraci.com üzerinden Wattpad kullanan arkadaşlardan destek almak istedim.

Çevremde Wattpad kullanan fazla insan bulunmuyor.

1. bölüm / 1'i de Wattpad üzerinden yayınladım.

Wattpad kullanan arkadaşlar takip edip, beğenip, okuyup, yorumlarda bulunurlarsa çok sevinirim. Listelerinize eklediğinize pişman olmayacağınız bir kitap.

Bağlantı: https://www.wattpad.com/story/58058830-bir-a%C5%9Fk-m%C3%BCcadelesi/parts

Böyle bir girişime desteklerini esirgemeyen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

wmaraci
reklam

arslanturk0687 arslanturk0687 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Var.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 691
  • Beğeniler 1 / 198
  • Ticaret 2, (%100)
O adresi bilmiyorum. Kitap Okuyan biri olarak bakıyorum. Değerlendirmemi yazarım.

-----

Baktım. Konu aşk üzerineymiş. Aşk kitapları ilgimi pek çekmiyor. Konu basit gibi geldi aslında. Mesela Sarah jio ve kristin hannah kitapları da aşk; ama belli gelişmelerle kendini okutuyor. Belki bu da öyledir. Tam kitabı okumadım sonuçta. Aşk değil de tarihimizdeki yalanlamaları anlatan bir kitap gerekli şu an.

ekyildiz ekyildiz Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Freelance
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 447
  • Beğeniler 66 / 83
  • Ticaret 4, (%100)
Kitabınızı okumadım ancak tarihsel konularla ilgileniyor ve kurgu yeteneğiniz güçlüyse size önerim tarihteki Türk korsanlara yönelik kurgusal roman yazmanızdır hem konu olarak oldukça ilginç hemde ilgi çekici ;)

Kişisel Blog - http://ekyildiz.co

blogagaci blogagaci Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek esnaf
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** G**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 158 / 123
  • Ticaret 2, (%100)
Yazmak iyidir. Sabah kalkınca yaz. Gece uyumadan yaz. Metrobüste yaz. Sonra tekrar oku sonra kendi kendini eleştir. Sonra daha iyi yaz. Ama yeter ki yaz.

Başarılar dilerim kardeşim.

wmaraci
wmaraci

KDOGAN KDOGAN Burada 13 Yıl Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** D**
  • Mesajlar 1901
  • Beğeniler 837 / 757
  • Ticaret 131, (%99)

blogagaci adlı üyeden alıntı

Yazmak iyidir. Sabah kalkınca yaz. Gece uyumadan yaz. Metrobüste yaz. Sonra tekrar oku sonra kendi kendini eleştir. Sonra daha iyi yaz. Ama yeter ki yaz.

Başarılar dilerim kardeşim.

Teşekkür ederim : )

ekyildiz adlı üyeden alıntı

Kitabınızı okumadım ancak tarihsel konularla ilgileniyor ve kurgu yeteneğiniz güçlüyse size önerim tarihteki Türk korsanlara yönelik kurgusal roman yazmanızdır hem konu olarak oldukça ilginç hemde ilgi çekici ;)

Kurgu yeteneğim ve duygusal yönüm güçlü evet, fakat bu tarz bir kafa yapısına sahip değilim ne yazıkki, belki zamanla :)

arslanturk0687 adlı üyeden alıntı

O adresi bilmiyorum. Kitap Okuyan biri olarak bakıyorum. Değerlendirmemi yazarım.

-----

Baktım. Konu aşk üzerineymiş. Aşk kitapları ilgimi pek çekmiyor. Konu basit gibi geldi aslında. Mesela Sarah jio ve kristin hannah kitapları da aşk; ama belli gelişmelerle kendini okutuyor. Belki bu da öyledir. Tam kitabı okumadım sonuçta. Aşk değil de tarihimizdeki yalanlamaları anlatan bir kitap gerekli şu an.

Eleştiriniz için teşekkür ederim :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al