wmaraci reklam
lidertakipci

İşbank Beni Delirtti

23 Mesajlar 2.650 Okunma
wmaraci reklam

tikktakk tikktakk WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 76
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

İş bankasının web sitesindeki iletişim formunu doldur. Detaylı bir biçimde yaşadığın sorunu ilet. 2 gün içinde kesin ya maille yada telefonla dönüyorlar. Dilekçenin gitmesi incelenmesi vs. çok zaman alıyor o yüzden ilgilenmiyorlar. En iyisi sen sitedeki iletişim formunu doldur, sorunun çözülmezse sikayetvar ' a yaz.

wmaraci
reklam

ovelibudak ovelibudak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek ------
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 702
  • Beğeniler 384 / 265
  • Ticaret 2, (%100)
Yorumları okumadan yazmak istedim hocam.

Ben de öğrenci hesabı kullanmaktayım Yapıkredi'den.

Öğrenci belgemi ben kayıt sırasında vermiştim. Öğrenci belgesi hesabıma tanımlı olduğu için, ki her yıl da yeniliyorum öğrenci belgesini, hiçbir kesinti uygulanmıyor. 2-3 yıldır hiç kesinti olmadan sorunsuzca kullanıyorum her şeyiyle.

Üniversiteli olarak hesap açtığınız için, öğrenci belgenizi sisteme tanıttığınız taktirde sizden kesilen bütün paraları size iade ederler. Müşteri hizmetleriyle de iletişime geçin derim.

Bir de benim bildiğim, hesabı açtığınız banka veya başka bir şube durumu değiştirmiyor. İstediğiniz her şubede bu işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Altı üstü bu bir tanımlama işlemidir. Dilekçeler bilmem neler gereksiz. Belki başka bankalarda durum farklıdır bilemiyorum ama sisteme birkaç bilgi girilecek o kadar. Sonuçta hesap öğrenci hesabı.

Yapıkredi'yi tavsiye ederekten sözümü bitireyim.

Kolay gelsin. :)

Makalepaneli Makalepaneli I Love Yandex Money Kullanıcı
  • Üyelik 15.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Editör, Programci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 777
  • Beğeniler 96 / 355
  • Ticaret 91, (%98)
Son Durum:

Son kestikleri 54 lira iade edilmiş, öncekiler yine yok. Oysa ben geçmiş için dilekçe vermiştim, bu dilekçeyi dilekçenin üzerinde yazan tarihten sonraki bir işlem için algılayacak kadar düşüncesiz mi bunlar? Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım, bu bankaya sakın bulaşmayın, ağzımı bozdurdular.

I Love Yandex Money
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al