wmaraci reklam
lidertakipci

Bu programlar her sistemi çökertiyor !

7 Mesajlar 1.575 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

theCrawLe theCrawLe mobiluzman.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Muhasebe Uzmanı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad H** Ç**
  • Mesajlar 2481
  • Beğeniler 615 / 614
  • Ticaret 12, (%100)
SİZİ SIRTINIZDAN BIÇAKLAYAN BAZI PROGRAMLARDAN BAHSEDECEĞİM

SMART PC PROFESSİONEL:Tavsiyem bu programı gördüğünüz yerden koşarak uzaklaşmanız.Windows'u hızlandırdığını iddia eden bu program kayıtdefterinde ki önemli verileri silip sisteminizi çökertiyor.

SpyEraser:Casus yazılımlar her derdin belası ama bazen devası daha beter oluyor.Regedit ayarlarıyla oynuyor.Bazı önemli çerezleri silerek sizi çileden çıkartabiliyor.

GpartED:Bu vista için yazılmış bir disk bölümleyicisi.Normal bir pc disk bölümleyicisi diskinizi 64 sektöre ayırıyor.Bu program ise 2048'e kadar uçuyor.Bu da ram inizin istediğiniz şeyi bulmasını zorlaştırıyor.

QUİK TİME 7:Apple Quik Time daki güvenlik açıkları windows kullanıcılarını etkiliyor.Gün geçtikçe bu programı kullananlar çoğalıyor.Bunula birlikte oynatıcının veri akışı sırasında muazzam bir güvenlik açığı oluşuyor.

ZONE ALARM:Zone Alarm'ın en son ürünleri bu listenin başında Yapılan araştırmalarda 7. sürümünden itibaren sistemde kararsızlıklar olduğunu gördük.Bir kullanıcının Zone Alarm'ı kurduktan sonra internet bağlantısının kesildiğini ve Xp'nin kağnı hızında çalıştığı gözlemlenmiştir.

DİKKATLİ OLUN!!!

⭐ mobil uzman⭐
wmaraci
reklam

NuCLeuS NuCLeuS sistemlinux.org Kullanıcı
  • Üyelik 01.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 735
  • Beğeniler 110 / 318
  • Ticaret 1, (%100)
Zone Alarm'ı kullanmışlığım var. Sizin söylediğiniz gibi bir sorunla karşılaşmadım. Sizin bahsettiğiniz kullanıcı muhtemelen fazla deneyimli bir kullanıcı değildi ki internet bağlantısında sorun olmuş.

Gparted programından kastınız eğer linkte verdiğim program ise Vista için yazılmış bir disk bölümleyicisi değil. Benim GNU/Linux dağıtımlarında kullandığım favori programlarımdan. Bu zamana kadar da hiç bir problem yaşamadım. Bilgi vermeden önce lütfen doğru düzgün araştırma yapın.

Ayrıca yazınızı bir kişiye dayandırarak yazmak çok doğru değil. Yani sadece siz bir yazılımda sorun yaşadınız diye o yazılımı kullanmayın veya o yazılımdan uzak durun demek çok mantıklı gelmiyor.

muh4mmet muh4mmet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 6 / 16
  • Ticaret 1, (%100)
Bende bir katkıda bulunayım AVG yi sakın win 7 64bitde kurmayın kurayım dedim windowsun destkopu herşeyi sildi system32 ye dadanıyordu kuratdık ama artık çok geçti mecburen format attım durup dururken :D

sirvale sirvale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek mcitp
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 24 / 15
  • Ticaret 0, (%0)

muh4mmet adlı üyeden alıntı

Bende bir katkıda bulunayım AVG yi sakın win 7 64bitde kurmayın kurayım dedim windowsun destkopu herşeyi sildi system32 ye dadanıyordu kuratdık ama artık çok geçti mecburen format attım durup dururken :D

hocam yanlış bilgi veriyorsunuz avg antivirus programıdır siz virus bulaştırmışsanız siler özelikle parite b ve buna benzer exe bulaşan varsa her virus programı siler

wmaraci
wmaraci

muh4mmet muh4mmet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 6 / 16
  • Ticaret 1, (%100)

sirvale adlı üyeden alıntı

hocam yanlış bilgi veriyorsunuz avg antivirus programıdır siz virus bulaştırmışsanız siler özelikle parite b ve buna benzer exe bulaşan varsa her virus programı siler

:D Yanlış bilgi vermiyorum sizce yeni formattan çıkmış ve internete daha bağlanmadan tek avg yüklendikten sonra direk oraya bulaşması gibi bir ihtimal var mı ki dosyaları ben sonrasında virustotala göndermiştim birşey yok diye rapordan çıkmışlardı :D

sirvale sirvale WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek mcitp
  • Mesajlar 116
  • Beğeniler 24 / 15
  • Ticaret 0, (%0)
format atmış olmanız çok önemli degil sadece 1 program kurarsınız virus bulaşır birdaki kurulumda o programı kurmazsanız bulaşmaz sistem kurduğunuz cd bile editlenmişşede sorun olaçaktır dosyaları viru totola yollamanızda biraz maindardır en kötü 2-3 gb lık c: bölümünü evde bulunanan kac mgbitle gönderebilisriniz.

neyse sorun yoktur tartışmaya gerek yok dedginiz gibi olsun AVG kötü bir program.

AhmetK AhmetK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 2503
  • Beğeniler 64 / 327
  • Ticaret 23, (%100)
Microsoft'un programlarından şaşmam ;)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al