Hocam bende bulunduğum şehirdeki iş bankasının bireysel müşteri temsilcisi ile görüştüm kredi kartı başvurusu için gitmiştim sonra adsense durumunu sordum para akışı filan işte şu şekilde geliyor hata kendisi müşterileri olduğum girişlere baktı sonra dedim bazı arkadaş işte başının ağrır vergi olmadığı için müşteri temsilcisi dediği şey yıllık geliriniz 21 K ve üzeri olduğu zaman merkez bankası sistemleri uyarı vermekte ilgili kişiler vergi incelemesinde bulunuyorlar gayri resmi bir durum varsa ilgili mevzuat neyse yapılır ama yıllık 21 K altındaysa sorun teşkil etmez sonuçta bireysel hesaptır dedi. Hata hocam size güncel bir olayı örnek vereyim belki sizde haberlerde gördünüz Manisa'nın bir köyünde altın filan bulunmuştu ve vatandaşlar kendilerine ait arsalarda çalışma yapmıştı ama Maliyeciler hemen müdahale etmiş ve tv'de maliyeci birinin vatandaşla arasındaki diyalog: Beyefendi yasalara göre yıllık gelir 21 TL geçtiği gerekli işlemler yapılacak demişti sonrası da vatandaş ona cevap vermişti ama orası konumuzla alakalı değil :)