Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba. Bu benim 2. tema denemem. Şuan html/css ve sadece üst kısım var şuanlık devamını yapıyorum fakat cok uğraştıgım için size göstermek istedim. Değmez boşa yapma dersenız bırakıcam yapmayı. Çünkü baya zamanımı alıcak.

Html css bitirirsem wordpress yapmaya çalışıcam.
Site konusu : online film , dizi , anime , fragman , video izleme , sinema haberleri , sinema konulu tasarım çalısmaları , film dizi anime önerileri , sinemaya dair müzikler (kısaca portal)

Resimlere geçeyim. Tekrar diyorum tema nın sadece üst kısmı var :D

1. Normal hali. (neden sola yaslandıgını acıklıcam)

2. küçük çözünürlük hali

3. daha küçük :D

4.işte online film online dizi butonlarını farketmişsinizdir. onlara tıklayınca resimdeki yerden bi kutu açılıcak ve son filmler animeler falan orada listelenicek. şuan kutu cıkıyor ama tasarımı yok o yüzden sadece renginden anlarsınız. yani boşlugu bu şekilde doldurdum ve anasayfadaki yükü azalttıgımı düşünüyorum.

5. buda küçük çözünürlükteyken hızlı menü kısmı tıklayınca soldan bu şekil cıkıyor bununda tasarımı bitmedi

daha %5lik bi kısmı bitti. sabah oldu ve yatıcam artık :D yatmadan konuyu acayım dedim. yorumlara göre devam edicem veya etmicem. Sizin hoşunuza gitmezse benimde yapma hevesim kalmaz o kadar boşa uğraşmış olurum :D

Tekrardan 2. temam oldugunu hatırlatıyım. Lütfen kırmadan yorumlayalım:D

Kendinize iyi bakın.