wmaraci reklam

Üniversiteli Gençlerden Yerli Sosyal Ağımız : ''Ayneen''

83 Mesajlar 11.656 Okunma
smmexpress

ogzhntr ogzhntr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Elektrik - Elektronik Tekniker
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
TechnicaL Elinize sağlık hocam tema ve sistemi eleştirmek sadece laf olsun diye eleştiriyorsak size bu yolda başarılar dilerim. özentiden başka bir şey olmayacaktır.
forumunda herkes böyle bir site açabilirdi? ama ne yapılıyor, açmıyorsunuz, açmadığınız gibi bence çok saçma ve alakasız yerleriyle eleştiriyorsunuz
facebook ve twitter varkan kimse durduk yere parasını çöpe atmaz.

Her şeyi geçtim zaten bu projenin başlangıcı komple özenti olmuş.

Bakınız.

İyi geceler.

wmaraci
reklam

HarunDemir HarunDemir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 459
  • Beğeniler 110 / 110
  • Ticaret 21, (%100)
Http://socialkit.net sosyal paylasim scripti bir diger benzeri betgab.com script sadece türkçeleştirilmiş bence buyutulecek bir yani maalesef yok buyuk ihtimalle sunucu degil bir hosting uzerinde bariniyor site kasmalar mevcut.

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
Sizin mantığınıza göre her şeyin temelinde özentilik var. Twitter, favori butonunu beğen butonu yaptı facebooktaki gibi... Ondan önce facebook, twitterdaki hashtag özelliğini eklediler. Facebook, vine ile instagram gibi video ağırlıklı sosyal ağlarla rekabete girebilmek için video konusunda kendisini geliştirdi, erişimlerini vs arttırdı... Hepsi özentilikten yapılmış olmalı size göre? Yoksa rekabetten mi? Kendi sitelerini geliştirmekle ilgili hiç olamaz bence... Yanlış anlamayın ama olaylara çok sığ ve dümdüz bakıyorsunuz.

Ayrıca, şu an ekipteki herkesin cebinden kişi başı 5 lira çıktı, başka masraf olmadı. Kişi başı 5 lira ile yapılabilenler için ayneen.com'un sabah, milliyet, iha gibi sitelerdeki haberini görmediniz galiba? Anadolu Ajansının, biz ekiple beraber çalışırken fotoğraflarımızı çekmek için bize ulaştıklarını ya da Radyo A'nın bizim ekipten biriyle bu proje hakkında programına konuk istemeleri bence gayet güzel işler yaptığımızı gösteriyor olmalı bence. Üstelik ekipten her bir kişiden sadece kişi başı 5 lira ile oldu bunlar, diğer masrafları dersin hocası karşıladı. Yanlış anlamayın, 5 lirayı haber yazmaları için harcamadık, afiş bastırmak içindi sadece. Umarız daha iyi yerlere gelirsek daha iyi şeyler yapmayı planlıyoruz, önümüzdeki tek engel maddi yetersizlik işte. :)

UNKEF UNKEF WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek ARGE
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad F** Ç**
  • Mesajlar 2423
  • Beğeniler 995 / 744
  • Ticaret 17, (%100)
Öncelikle hayr'lı olsun.

Arkadaşlar belki yeterli desteği bulamadıkları için bunu kullanmayı başlangıç olarak düşünmüşlerdir. Diğer bir konu, her ne kadar facebook var olsa da, bu projeyi sadece Türkiye'deki üniversiteliler için düşünmüş olabilirler. Tabi daha sonra üniversitelilerin dışında üyelik kabul etmezlerse tutar.

Mesela kayıt olurken sadece üniversitelilerin okullarına ait uzantılı ve onaylı mailler ile kayıt kabul edebilirler. Hatta eğer üniversite uzantılı mail almanın bir yolu varsa şayet, üniversite kimliklerini mesaj yolu ile göndermelerini isteyebilirler. Böylece çok ilgi çekici bir proje olabilir. Bu benden bir fikir olsun.

Desteklemek için üye oldum.

Ayrıca konu dışı ama söylemek istiyorum, eğer codecanyon veya themeforest'te varsa eğer güzel portal tarzı temalar vb. önerir misiniz ben bulamıyorum diye konu açtım. Hatta bulana ücret vereceğimi söylesem de bir kişi dahi yorum yapmadı.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
TechnicaL Sizi eleştiren kişiyi saçma sapan gereksiz eleştiri yapıyosunuz demeyin. karşıdaki otomatık olarak tahrik etmiş oluyorsunuz sizinde bilgidiniz gibi dilin kemiği yoktur. olaylara sığ ve düz bakmıyorum. ben sistem kodlama artık siz ne diyorsanız özgün olsaymış daha güzel olurdu diyorum. ki desteklemesem üye olmazdım. kolay gelsin hayırlı geceler. selametle

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
@ogzhntr, demek istediğimi ısrarla anlamamakta diretiyorsunuz. Bu foruma üye olduğunuza göre ve imzanıza bakınca webmaster işlerinden az çok anlıyorsunuz demektir. Konuda da yazılmış ''üniversite öğrencileri tarafından sosyal ağ'' diye ve siz bunu bile bile özgün tasarım diyorsunuz. Sosyal ağ için çok işlevsel ve fonksiyonlu, daha önce hiç yapılmamış özgün bir tasarım ve kodlama ile script yaptırmak için maliyetin xx.xxx TL olabileceğini tahmin etmeniz, ki bunun hakkında araştırma yapıp teklifler aldım ve başlangıç rakamı en düşük olarak 3 ile başlıyor bu fiyatın, bir kaç üniversite öğrencisinin 5 haneli rakamlarda masrafları karşılayıp, sizin karşınıza tamamen bir özgün tasarımla çıkmamasını eleştiriyorsunuz? Dikkatinizi çekiyorum, bunu yapanlar öğrenci, bir iş adamı ya da elinin altında milyarlar olan şahıs(lar) değil. Olaya çok sığ bakıyorsunuz derken bunu kastediyorum.

Hep derim, görmenizi sağlayan gözleriniz değil, göz kapaklarınızdır. Olayların arkasında yatan ufak detayları fark etmedikçe kendi etrafınızda dönersiniz, bir adım bile ileri gidemezsiniz.

• Üyelik 03.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 1858
  • Beğeniler 89 / 532
  • Ticaret 2, (%100)
TechnicaL Galiba derdiğimi anlatmamadım galiba özgün olsa daha iyi olurdu ne yapalım bunada şukur dedim. siz ters anladınız

amatoryus amatoryus WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek müzisyen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** G**
  • Mesajlar 1531
  • Beğeniler 253 / 293
  • Ticaret 1, (%0)
Script falan bir kenara bu işlerde en önemlisi fazla ,gerçek kullanıcı olması eğer güncel tutarsa insanlar girmek için bir neden bulursa arkası gelir.
Bana göre olması gerekenler şunlar; Böyle öğrenciler için yapılmış bir sosyal ağ sitesine öğrenci belgesi olmadan üyelik kabul edilmemesi lazım onun dışında üniversiteler e ait ayrı sayfalar oluşturulmalı ve o üniversiteden bir kişiye ulaşılıp ona o sayfasının yetkisi verilmeli oradan duyurular yapılsın aktiviteler falan oluşturulsun gibi..

ZirveSEO ZirveSEO Kurumsal SEO Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 29.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Technical Algorithm Engineer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 104 / 28
  • Ticaret 51, (%100)
Nice projeler battı , umarız tutar .
bhdrbltc

kişi bu mesajı beğendi.

anonymated anonymated Webnoloji.net Kullanıcı
  • Üyelik 01.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Teknoloji ve Psikoloji
  • Konum Niğde
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 2005
  • Beğeniler 1489 / 657
  • Ticaret 15, (%100)
Site lorem ipsum dolor sit amet'ler ile dolu. Hakkımızda ve gizlilik gibi sayfalar.
isousluer oguzhan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al