@ogzhntr, demek istediğimi ısrarla anlamamakta diretiyorsunuz. Bu foruma üye olduğunuza göre ve imzanıza bakınca webmaster işlerinden az çok anlıyorsunuz demektir. Konuda da yazılmış ''üniversite öğrencileri tarafından sosyal ağ'' diye ve siz bunu bile bile özgün tasarım diyorsunuz. Sosyal ağ için çok işlevsel ve fonksiyonlu, daha önce hiç yapılmamış özgün bir tasarım ve kodlama ile script yaptırmak için maliyetin xx.xxx TL olabileceğini tahmin etmeniz, ki bunun hakkında araştırma yapıp teklifler aldım ve başlangıç rakamı en düşük olarak 3 ile başlıyor bu fiyatın, bir kaç üniversite öğrencisinin 5 haneli rakamlarda masrafları karşılayıp, sizin karşınıza tamamen bir özgün tasarımla çıkmamasını eleştiriyorsunuz? Dikkatinizi çekiyorum, bunu yapanlar öğrenci, bir iş adamı ya da elinin altında milyarlar olan şahıs(lar) değil. Olaya çok sığ bakıyorsunuz derken bunu kastediyorum.

Hep derim, görmenizi sağlayan gözleriniz değil, göz kapaklarınızdır. Olayların arkasında yatan ufak detayları fark etmedikçe kendi etrafınızda dönersiniz, bir adım bile ileri gidemezsiniz.