BigSEO hocam seo uzmanı olmak gibi bir şart yok. Ben bu işlere 3 sene önce girdim. Sabahlara kadar okudum. İngilizce kaynakları araştırdım. Türkçe kaynakları zaten en az 3 er kere okudum. Onlarca site analiz ettim. Her yerde yazmayan bilgiler için mücadele ettim. Ama ben bu konuda seo uzmanı olduğu iddia etmiyorum. Bu açılacak forumdada seo uzmanı olmak şart değil. Okuyabilen araştırabilen her şeyden önce egosunu bir kenarı koyup ortaya bir şey çıkarma amacında olan herkes katılabilir.

Zamanında paravan blog yapıp satayım demiştim. Seo Uzmanı ! olan bir arkadaş tek kelime etmeden konumu baltaladı. Ben ısrarla neden bu sistem zararlı derken o ısrarla beni cahillikle suçladı.

Önemli olan benim bilgimin doğru veya yanlış olması değil. zaten neden forum açıyoruz. Bildiğimi paylaşım eksikleri gidermek için. Ama tavır çok önemli.
Ne kadar bilirsen bil başkalarına öğrettiğin kadar alim olursun. Çünkü ilim önce ilmi paylaşmayı ve yaymayı hedefler.

Bu arada böyle bir ortam kurulursa kesinlikle ticaret olmayacak. Yani en azından seo işleri.