kendoka adlı üyeden alıntı

Hocam bu aracı siz mi geliştirdiniz. Gerçekten çok güzel bir şey. Daha da gelişecektir.

Sıralamayı neye göre yapıyor hocam. Mesela trendde ilk sırada yer alan kelime soldaki listede 2. 3. sırada olabiliyor. Alaka düzeyine göre mi sırlama yapıyor.

Evet hocam tamamen kendi cabalarim ve ihtiyaclarim dogrultusunda gelistirildi arac. Arac herhangi bir siralama soz konusu degil. Arama motorunun autocomplate ozelliginden faydalanarak listelemektedir. Yani siralama yok kendi icinde karmasik bir duzende:) evet gelistirmeye devam edecegim umarim faydali olmustur.

Heuristic adlı üyeden alıntı

Gayet güzel çalışıyor değerlendirilebilir bir araç olmuş eğer geliştirme size ait ise elinize sağlık.

Gelistirme bana ait. Tesekkurler guzel yorumunuz icin

AlfaOis adlı üyeden alıntı

Trend api sistemi ile çalışıyor sanırım, güzel sistem, ziyaretçiler için daha farklı alternatif çözümler olursa tercih edilecektir.

Daha farkli cozumler sunmak icin calismalarim devam ediyor. Ornegin kelimelerin aylik aranma hacimlerini gostermek istiyorum bunun uzerine calisiyorum simdilik.

tecnomedyanet adlı üyeden alıntı

güzel gibi geliştirilirse daha da iyi olacaktır

Tesekkuler

HeroTürk adlı üyeden alıntı

sık kullanılanlarda artık :)

BySaNCeZ adlı üyeden alıntı

Devamlı takipçiniz olabilirim başarılı bir site ;)

Devamli takip edinki bende arac uzerine birseyler katmak icin hevesli olayim demi ama :)