wmaraci reklam

Üniversiteli Gençlerden Yerli Sosyal Ağımız : ''Ayneen''

83 Mesajlar 11.490 Okunma
wmaraci reklam

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
Siz de, mesajımda yazdığım gibi ''mantık çerçevesine sığmayan eleştiri'' yaptığınızı kabul ediyorsunuz, tamam o zaman ne diyelim. Ayrıca, eleştiri kelimesinin anlamı, olumlu ve olumsuz görüşler belirtmektir. Bilgi yüklü merkep diye bir deyim vardır, bilgiye sahip olanların bildiklerini hayata geçirmemesi anlamına gelir. Biz de bunun tam tersini gerçekleştirmek için çabalıyoruz. :)

wmaraci
reklam

yazanadam yazanadam WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek eticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** M**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 59 / 55
  • Ticaret 6, (%100)
TechnicaL Hocam boşver emeğinize sağlık. İnsanların genelinin yapısı bu şekildedir; biri iyi bişey yaptıysa sessizce fısıldanır neredeyse kimse yorum yapmaz, ama kişiye yanlış gelen kıskandığı ya da yapamadığı bir şeyi başkası yapınca bağırarak eleştirir. Burada kodlama bilgileri olduğunu ve inatla basit şeylere takılıp eleştirenlere neden WP v.b sistemler kullandıklarını sormak lazım önce.

Bilbaz Bilbaz WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad Y** P**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 63 / 48
  • Ticaret 1, (%100)
10$ dolarlık script ile milyarlar kaldırmak istiyen yeni bir oluşum daha.
Talep çok ise demek.

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
https://ayneen.com/ayneen okuyabilirsiniz, ayrıca imzanızdaki sitenin adı ve konsepti, domain kayıtının 3 gün önce yapılması falan ne bileyim baya bir ilgincime gitti. Yapılan eleştiri ise apayrı bir ironiyse demek. :)

wmaraci
wmaraci

tashift00 tashift00 WebYapımcısı Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek SEO & Grafik
  • Konum Konya
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 1447
  • Beğeniler 188 / 280
  • Ticaret 62, (%100)
Şimdilik hazır ve basit bir sistem olarak görünse de ileriki günlerde güncelleyebileceklerini düşünüyorum. Bundan önce birçok site açıldı. Gerek hazır, gerekse özgün tasarım ile. Ancak hiçbiri tutma başarısını ne yazık ki gösteremedi. Ben kayıt olarak, aktif durarak elimden gelen desteği vermeye çalışacağım. Umarım iyi bir proje olur.

Kolay gelsin.

Crewx Crewx Mr.Whale Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 3706
  • Beğeniler 1310 / 1310
  • Ticaret 152, (%100)
hayırlı olsun nediyelim :)

Ozzyfb Ozzyfb ozancorumlu.com Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 1121
  • Beğeniler 277 / 210
  • Ticaret 2, (%100)

TechnicaL adlı üyeden alıntı

https://ayneen.com/ayneen okuyabilirsiniz, ayrıca imzanızdaki sitenin adı ve konsepti, domain kayıtının 3 gün önce yapılması falan ne bileyim baya bir ilgincime gitti. Yapılan eleştiri ise apayrı bir ironiyse demek. :)

Başarılı olma olasılığınızın düşük olduğunu düşünüyorum. Sebebi ise bu ve vb. yorumlar.

Bir iş yapıyorsa kardeşim, özellikle de hedefin yüksekse, karşı tarafa kurumsal olduğunu göstermen gerekiyor.

Biri saçma sapan bir yorum dahi yapsa da böyle polemiklere girmek çok ama çok yanlış. Bu mantalite ile uzun soluklu ve büyük bir başarı imkansız diye düşünüyorum.

Endişe etme, sen gerçekten güzel bir iş yaparsan, bir forumda senin aleyhine bir şey yazan biri senin başarını istese de aşağıya çekemez. Bırak, kim ne yazarsa yazsın, istediği şekilde yazsın. Bu senin için ayrıca bir avantaj. (Reklamın iyisi, kötüsü....)

Başarılar dilerim.
zbam

kişi bu mesajı beğendi.

Aylık 150k+ Tekil Özgün Eğitim Sitesi Reklam/Tanıtım Yazısı

http://goo.gl/YZb0E2

BCanKARA BCanKARA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum -
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 621
  • Beğeniler 168 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle yapılan bu projenin her gün yapılan binlerce projeden bir farkı yok. O yüzden oturup kimse burada birbiriyle kavga etmesin. Arkadaşlar bir araya gelmişler ve bir site açmışlar. Hayırlı olsun diyelim.

Burada yapılan tartışmaların tamamı projenin sunumundan kaynaklanan bir problemden dolayı meydana geliyor. Bilmem kimden yerli sosyal ağ, diyerek duyurursan, insanlar; "ulan niye kendi şeyini bize mal ediyorsun" diyebilir ve haklı eleştirilerde bulunabilir.

Eleştirilerde bulunan arkadaşlar eleştrilerinde haklılar bunu kabul etmek lazım. Eleştirileri kabul edemeyen arkadaş ise üslubunda düzeltmelere gitmezse eğer kendini yıpratır. :) Bu hararetle sabaha kadar dayanamaz. Öncelikle sakin olun ve herkesin her şeyi beğenmesini beklemeyin.

Ya uzun çalışmalar sonucu öğrendiğiniz programlama dilleriyle kodladığınız tamamen özgün bir projeniz "kopya, özenti" vb gibi sebeplerle beğenilmese ne yapacaktınız?

Bir host + script + tema alıp yapılan bir web sitesi için buraya konu açıldığında burada ki insanların "oovvvvvvvvvv harika", "muhteşem bir şey bu" falan demesini mi bekliyordunuz?

Aynenn öyle diyorsanız boşuna beklemeyin. Burada insanlar en fazla domaininize değer verirler. Tabi bir de sisteminizi kendiniz yapsaydınız ona verirlerdi. Ha birde fikir özgün olsaydı ona...

Kısacası ekip olarak bir şeyler yapmak güzeldir ve kendinizi geliştirme fırsatı bulursunuz. Size tavsiyem eleştirilere cevap vermek yerine, iyi yanları vs varsa eğer alabildiğiniz kadarını alın. [B]Fikirleriniz için teşekkür ederiz
, demen yeterli.[/B]

Tekrar kolay gelsin...
zbam Ozzyfb

kişi bu mesajı beğendi.

Blacksheep Blacksheep .NET Developer Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 2074
  • Beğeniler 60 / 532
  • Ticaret 10, (%100)
Konu o kadar büyük ve üzerinde büyük emek varmış gibi lanse edilmiş ki siteyi açınca gülmekten yarıldım.Ancak bu çapta bir proje için 10 USD lık script ile yola çıkılmaz.Hadi madem çıktınız arkadaşım bari sayfaları düzenleyin.Hala Lorem Ipsum.Gerçekten hazır ve kullanışlı özenti olmayan bir şey ortaya çıkarın daha sonra böyle güzel bi şekilde lanse edin.Üzülerek söylüyorum ki olmamış yapamamışsınız.

Orifame Orifame Oriflame Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 01.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Oriflame Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 342
  • Beğeniler 69 / 42
  • Ticaret 2, (%100)
üye oldum ve sayfa da oluşturdum. Etkin olarak kullanacağım, bakalım akibeti ne olacak.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al