wmaraci reklam

Üniversiteli Gençlerden Yerli Sosyal Ağımız : ''Ayneen''

83 Mesajlar 11.468 Okunma
wmaraci reklam

TechnicaL TechnicaL Ruhumun Afrikası Kullanıcı
  • Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)

makalehizmeti adlı üyeden alıntı

Benim anlamadığım sosyal ağ yapıyorsun ve farklı bir sosyal ağ ile giriş sağlıyorsun.. Büyümek istiyorsan diğer sosyal ağları görmezden geliceksin en azından girişlerde bence...

Bir noktada haklısınız ama daha bu aşamada bir olan sosyal ağ için olumsuz olurdu. Siz de bilirsiniz, site sahipleri kendi kelimesinde ilk sıralarda olan rakip sitelerden backlink almaya çalışır, neden? cevabı çok basit, rakip sitenin içeriği ile kategori olarak aynılar, rakip ve üstün olan siteye giren kullanıcılar, diğer sitenin linkini görürlerse mutlaka tıklayıp o siteye gideceklerdir ve sitelerin içeriği uyuştuğu için o sitede de zaman geçirecektir. Sonuçta, bu sosyal medya sitesine sokaktan insanları çevirerek üye yapamayız. Yeni bir sosyal medya sitesi için en ideal kullanıcı adayları, aynı kategoride olan (yani sosyal medya) başka bir siteden kullanıcı çekmektir. Biz de bu yüzden şu anlık facebook login butonu koyduk.

Ek Olarak:

egebesiroglu adlı üyeden alıntı

@Ayneen sitesinin kurucusu Erdem Cırık adlı kişi ve bir kaç kişi daha... :)

Erdem Cırık değil, ama şimdi profiline bakınca meseleyi anladım. Bu sitenin belirli bir sahibi yok denilebilir. Hocayı sayarsak 28 kişilik bir ekibiz.

wmaraci
reklam

novelbirch novelbirch WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
" 28 kişilik ekip ve sonucunda çıkan bu proje " Küçümsemiyorum ama taktirde etmiyorum.
Başarılar dilemekten de başka bir şey bulamıyorum :)
oguzhan

kişi bu mesajı beğendi.

sorueki sorueki WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 47 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Mardin
  • Ad Soyad S** i**
  • Mesajlar 1977
  • Beğeniler 639 / 720
  • Ticaret 3, (%100)
Aslında yorum yapıp, üste çıkmasına yardımcı oluyorum. Fakat şayet okuyanlar olur ise; yorum yapmaktan vazgeçsinler diye yazıyorum.

Burada aynen yazıyor zaten; Ağırlıklı olarak enerjimizi bir sistemi kodlamaya harcamak yerine pazarlama stratejileri geliştirmeye harcamak istedik.

Yani ben dahil, tamamen pazarlama stratejisinin kurbanı oluyoruz. Hepsi bu kadar basit. Ortada başka tek bir icraat yok.

Durgun sular derin akar.

tuuruls tuuruls Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Grafik Tasarımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Z**
  • Mesajlar 1618
  • Beğeniler 10 / 651
  • Ticaret 41, (%100)
Hayırlı olsun arkadaşlar, sıfırdan yazmak yerine hazırını yapmışlar kullanın tabi. Zamanla geliştirirsiniz geliştirebilirsiniz.

Şimdi, ülker gofret çıkardı; eti çıkarınca özenti mi olur? Yoksa rekabet mi kızışır?

Cevap belli.

TecH, sen bana ulaşsana bi kardeşim :) Voltaj falan tanıdık geldiyse sana tabi :) TechnicaL

wmaraci
wmaraci

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)
umarım başarılı olursunuz. ben türk sosyal ağı olarak 3-4 senedir quup 'u biliyorum. hala da aktifler. bilen pek kişi yok sanırım.

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
freelyshout.com tarzı birşey olursanız daha iyi olur . Yolunuz açık olsun :)

• Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)

bilgive adlı üyeden alıntı

Aslında yorum yapıp, üste çıkmasına yardımcı oluyorum. Fakat şayet okuyanlar olur ise; yorum yapmaktan vazgeçsinler diye yazıyorum.

Burada aynen yazıyor zaten; Ağırlıklı olarak enerjimizi bir sistemi kodlamaya harcamak yerine pazarlama stratejileri geliştirmeye harcamak istedik.

Yani ben dahil, tamamen pazarlama stratejisinin kurbanı oluyoruz. Hepsi bu kadar basit. Ortada başka tek bir icraat yok.

Bu konuyu açan kişiye bakın isterseniz, bensem gelin lütfen. Ya da açan arkadaşa sorun bir bağlantısı var mı? Daha bu konuyu görmeden önce hocaya sordum, webmaster forumlarında yorum ve eleştiri konusu açayım mı diye? o da benim gibi erken olduğunu düşündü ve açmadım. Tam da sormadan önce webtekno'da yazı yayınlanınca buraya da konusu açılmış. Bende ''ee madem açılmış, ben de gerekeni yapayım.'' dedim ve mesaj attım konuya. Sizin strateji dediğiniz şeyleri biz üniversitede dört senedir okuyoruz. Ama ne ne yazık ki fakültenin İletişim Fakültesi olması nedeniyle kodlama öğretilmiyor. Siz buna rağmen kod yapısından çok pazarlama stratejisinde öne çıkmamızı eleştiriyorsunuz demek, çok güzelmiş, ayakta alkışlanacak bir fikir :) Zaten pazarlama stratejilerindeki becerilerimizle bu noktaya geldik, çünkü en iyi bildiğimiz şeylerden birisi bu... Fakat emin olun ki, buradaki yazı bir strateji değil. Bize kalsa bir-iki ay sonra konusu açılacaktı. Fakat, bir çok yerden destek görünce bir anda binlerce kişiye ulaştı. Bu sadece 10 günde olan bir şey, domain whois sorgusunda görebilirsiniz.

WebMakale WebMakale Sosyal Bilgiler Öğretmeni Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Sosyal Bilgiler Öğretmeni
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad Ü** Ö**
  • Mesajlar 725
  • Beğeniler 115 / 169
  • Ticaret 48, (%100)

Gerçekten bu güzel bir scripte benziyor. Dünden beri her bilgisayarı açtığımda bakıyorum.
BCanKARA

kişi bu mesajı beğendi.

sosyal hocam | Sosyal Bilgiler Platformu

kramper kramper <?php echo "hi world!" ?> Kullanıcı
  • Üyelik 29.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım &amp; SEO
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 1197
  • Beğeniler 56 / 168
  • Ticaret 37, (%100)
Hangi universitedesiniz acaba? TechnicaL

• Üyelik 08.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek -
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ş**
  • Mesajlar 195
  • Beğeniler 13 / 81
  • Ticaret 2, (%100)
kramper , Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al