lostyazilim

Video'lar bölümünü youtube gibi nasıl yapabilirim?

4 Mesajlar 726 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)
arkadaşlar yeni bir site açtım. haberbaba.com sitemin sağ tarafında menülerde videolar diye bir bölüm var.

ancak bir türlü istediğimi yapamıyorum. denemediğim eklenti kalmadı. hiç biri istiğimi vermedi. yapmak istediğim şu

videolar menüye tıkladığımda, karşıma youtube benzeri bir görüntü çıkmasını istiyorum.

yani solda izlenen video, sağ tarafta ise yüklü diğer videoların listesi.

bu temada böyle bir şey yapma imkanı varmıdır. kaç gündür işin içinden çıkamadım. konuya hakim biri cevap verirse çok sevinirim.

wmaraci
reklam

alkantenik alkantenik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.12.2015
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Freelancer - Web tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 225
  • Beğeniler 20 / 47
  • Ticaret 6, (%83)
Bu sayfaya özel bir sayfa şablonu oluşturmalısın. Fakat kafan kodlarla karışabilir o yüzden ilk önce bunu bir eklentiyle çözmeyi dene. Sayfaya özel sidebar widget koyabileceğin bir eklenti var.
WP Page Widget eklentinin ismi. En son videoları sidebar kısmında sadece bu sayfa için göster. Mevcut son yayınlananlar kısmınıda sadece bu sayfada sınırla. Mevcut widget ın alt kısmında exclude ya da hariç tut gibi bir kısım olacak.

Sorun yaşarsan yaz.

takiplekazan takiplekazan www.ucuztakipcim.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Sosyal Medya Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ş**
  • Mesajlar 860
  • Beğeniler 85 / 277
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.habertakiple.com/

üsteki sitede benim. aynı benim site gibi çöp olmaya aday bir siten var kardeş. Her telden yazarak bir şey yapamazsın. Hürriyet değilsin, Milliyet değilsin.

Türkiye'nin en uygun fiyatlı sosyal medya paneli - www.ucuztakipcim.com

dargman69 dargman69 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek memur
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ş** G**
  • Mesajlar 1300
  • Beğeniler 262 / 261
  • Ticaret 35, (%100)

alkantenik adlı üyeden alıntı

Bu sayfaya özel bir sayfa şablonu oluşturmalısın. Fakat kafan kodlarla karışabilir o yüzden ilk önce bunu bir eklentiyle çözmeyi dene. Sayfaya özel sidebar widget koyabileceğin bir eklenti var.
WP Page Widget eklentinin ismi. En son videoları sidebar kısmında sadece bu sayfa için göster. Mevcut son yayınlananlar kısmınıda sadece bu sayfada sınırla. Mevcut widget ın alt kısmında exclude ya da hariç tut gibi bir kısım olacak.

Sorun yaşarsan yaz.

cevap için sağol hocam, şimdi yöntemi deneyeceğim.

Ek Olarak:

takiplekazan adlı üyeden alıntı

http://www.habertakiple.com/

üsteki sitede benim. aynı benim site gibi çöp olmaya aday bir siten var kardeş. Her telden yazarak bir şey yapamazsın. Hürriyet değilsin, Milliyet değilsin.

hocam benim başlangıçta, düşündüğün şeyleri söylemişsin. yinede sağol. ancak bunun için iyi bir yöntem geliştirdiğimi düşünüyorum. yöntemin ne olduğunu sorar isen, facebook üzerinden büyük bir sayfa aldım. hitlerin çoğu buradan gelecek. bu kakadar ketegori ile, google üzerinde çok büyük mecralar ile baş edemiyeceğimi biliyorum. tek güvencem sayfa. site yeni olduğundan sayfadan şuanlık pek, sitenin içeriğiyle ilgili yayın girmiyorum. bir iki deneme yaptım. girdiğim bu bir iki denemeye, içeriğim olmadığı halde, güzel hitler geldi.

bakalım hayırlısı tuttururum inşallah

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al