Ücretsiz bir şekilde SEO platformu kurmak blackhat seo whitehat seo dahil olmak üzere bir çok serpler hakkında değinmeler yapsak bir çok kişi daha istikrarlı sonuçlar elde edebilir. Bizim milletimiz de hep çekememezlik var ben açayım siz konusu ben kazanayım siz yapın mantığı var. Herkesin kendi düşüncelerini bertaraf edeceği doğruyu yanlışı bir çok alandan değerlendirerek var olan bilgi birikimlerimizi bu yönle çok daha iyi geliştireceğimize inanıyorum.

Bir çok yurt dışı sitelerinde bu uygulamalar var. Hatta adamlar bir iş alıyor o işi iş bilen herkes yardım ederek sağlıyor. Bizim memleketin çağına ayak uydurmasada ticaretten uzak olup tamamen bilgi geliştirmek, tecrübe geliştirmek için bir alt yapı kurulabilir.

Alt yapı ve SEO konusunda bilgime ve tecrübeme 9 senedir inanıyorum. Bu sebeple geçmiş olan tüm algoritmalara hakimim. Böyle bir alt yapı çalışması yapıp, forumu hazır edersek bence daha iyi bir çalışma olur diye düşünüyorum.

Herkes okeyse, herkes bilgi paylaşıp bu şartlar altında daha iyi konuma gelmek istiyorsa bir platform kuralım.