wmaraci reklam
lidertakipci

Naru DP Takımını Bırakıyor

4 Mesajlar 694 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

karabulut35 karabulut35 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Medikal Muhasebe
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 15 / 6
  • Ticaret 5, (%100)
DP takımının efsanevi oyuncularından Naru şu andan itibaren takımından ayrılmış bulunuyor. Kendisi de bununla ilgili olarak kişisel Facebook sayfasında şu yazıyı paylaştı;

3 yıldır kaptanlığını yaptığım takımımdan ayrılmış bulunuyorum. Takıma ilk girdiğimde yolumu onlar açtı bana her zaman her anımda bana destek olup fikir verdiler ne kadar teşekkür etsem az. Takımdan çok içerde aile gibiydik DP nin en sevdiğim yönüde buydu ama espor kalıcı bir meslek olmadığı için teklifleri değerlendirmem gerekti ben de uygun olanı seçtiğimi düşünüyorum umarım hayırlısı olur. Beni bu zamana kadar destekleyen ve desteklemeye devam edecek olan herkese şükranlarımı sunuyorum.

Bu haber sonrası anladığım kadarıyla yeni kurulacak olan, içinde Thaldrin,DumbleDoge ‘nin bulunduğu SuperMassive ES adlı ESpor takımına katılacak. Bu haber karşısında üzüldüğümü belirtmek istesemde yeni takımın kadrosunun gerçekten sağlam olduğunu söyleyebilirim. Beşiktaş’a rakip olarak çıkması beni sevindirdi çünkü ortalığı Espor ‘u futbol ile karıştıran holiganlar türemeye başlamıştı. Lafı uzatmadan her iki taraf için de ilerki zamanlar için başarılar diliyorum.

Haber Kaynağı

wmaraci
reklam

Poi Poi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 184
  • Beğeniler 65 / 41
  • Ticaret 2, (%100)
Hocan iyi güzel ama BJK kapandı yanlış bilmiyorsam. FB Page'de BJK ile olan sözleşme sona erdi artık SuperMassive olarak devam edeceğiz yazıyor.

Backhoe Backhoe Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 363 / 255
  • Ticaret 13, (%92)
SuperMassive ciddi anlamda bir "Rüya Takım" oldu.
Bu kadro ile Uluslararası başarılar yakındır :)
Estirecekler,Heyecandan Yerimde duramıyorum bile!

umittopcan umittopcan Tanıtım Yazısı ve Grafik Kullanıcı
  • Üyelik 24.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Operatör
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 698
  • Beğeniler 34 / 123
  • Ticaret 39, (%100)
SuperMassive gerçekten güzel bir takım oldu, linkini vermeyeceğim ama imzamdaki sitede SuperMassive ile ilgili bir yazı yazdım.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al