MIRILTI adlı üyeden alıntı

Olayı tamamen yanlış anlamadım ben temada benzeyebilir ne var bunda? 4 tekerlekli arabalara biniyoruz direksiyonu olan yada vitesi olan, tasarımda ufak tefek değişiklikler yaparak kurulabilir senin dediğin olay çok saçma! Domainler marka yaratmak o kadar kolay değildir zaten onedio.com u siz alsanız belki hiç duyulmazdı yada başarısız olurdunuz. onedio.com - nediyor.com - noluyo.tv gibi hepside aynı isimlerde diye marka olamadılar mı? Ha mynet.com ile hurriyete gelecek olursak mynet.com türkiyenin en büyük portalıdır bunu aklına biraz sok adamlar okey koymuşlar sen forum yap ne fark eder? Hürriyet'e de gelecek olursa senin projende bahsettiğin konular varya bir gir bak kaç adet birimleri var adamların senin aklına gelmeyen sayfaları vardır emin ol bu kadar böbürlenmene gerek yok burada! Herkes istediği siteyi istediği domain ile açar! ***.net sitesi var iken wmaraci.com açıldı mesela burası onlar var arkadaş biz neden webmaster forumu açalım mı dediler?

Tamam sen haklısın, sen kralsın. Anlatılmak isteneni zorla zihninden uzaklaştırıyorsun o yüzden seninle polemiğe girmeyeceğim. Vermiş olduğun örnekteki siteler tutulup büyüdüğü için her bir birimine bakan kişiler var dediğin gibi. Ben burada tek başıma bir şeyler yapmaktan bahsediyorum, kafa patlatıyorum, günümün yarısını projeme harcıyorum. En azından buna saygı duy, konuya başka mesaj atma...