Merhaba, öncelikle makale sektörüne hoş geldiniz demek isterim. Yazacağım yorumları sadece siz eleştiri, fikir ve öneri istediğiniz için yapacağımı belirterek size birkaç naçizane düşüncemi belirteyim. ''Seo Uyumlu Makale Yazmak'' konunuzu inceledim. Şunu söylemeliyim ki anlatmak istediğiniz düşünceler, gidişat ve yapmak istediğiniz şeyler doğru. En azından yazıya görsel olarak baktığımızda dikkat çekiyor. Fakat anlatım bozukluğu ve noktalama hataları üst düzeyde. Sürekli olarak gereksiz yerlerde virgül kullanıp, esas virgül kullanılması gereken yerlerde ise kullanmamışsınız. Bununla birlikte birçok yerde yine noktalama işaretleri ile ilgili hatalarınız mevcut. Size yazınız içerisinden en az 20 hata gösterebilirim fakat örnek olması açısından sadece ufak bir yeri göstereyim;
''Dil bilgisi kurallarına uyulmalı ardından anlaşılır ve akıcı, sürükleyici olmalıdır. Özgün olmalıdır.''
Dil bilgisi kurallarına uyulmalı, akıcı, anlaşılır, sürükleyici ve özgün olmalıdır.
Bu şekilde daha doğru ve anlatım açısından da daha uygun değil mi?

Ben sadece gördüğüm birkaç yanlış konusunda sizi uyarmak istedim. Maksadım yolunuza taş koymak ya da sizi bu konuda ezmek asla değildir. Adım attığınız yolda başarılar diler ve bol kazançlar dilerim. Şunu da söylemek isterim ki makale yazarı olmak için ilk etapta dört dörtlük olmak gerekmiyor. Zaman içerisinde birçok tecrübeye sahip oluyorsunuz zaten. Ancak anlatım biçimi ve imla konusu için düzeltip düzeltemeyeceğiniz konusunda bir şey diyemem.