freelance iş ilanları

Youtube çok iyi bilen biri aranıyor

14 Mesajlar 2.331 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

onlinedetay onlinedetay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek muhasebeci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 120
  • Beğeniler 34 / 28
  • Ticaret 16, (%100)
madem telif hakları size ait youtube content id e başvuracaksınız hocam.
yada bir kanal açıp partner firma altına girerek sizin yerinize onların haklarınızı korumasını isteyeceksininiz ( kazancın %10-15 inden fazlasını vereyin partnere ) gizza partner ile görüşebilirsiniz. (ytpara adminleri açmıştı yanlış hatırlamıyorsam.
edit: eğer yayınlayamıyorsanız verdiğim linkte content id başvuru bölümünü bir kurcalayın :)

wmaraci
reklam

manaman007 manaman007 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 28 / 30
  • Ticaret 19, (%100)

onlinedetay adlı üyeden alıntı

madem telif hakları size ait youtube content id e başvuracaksınız hocam.
yada bir kanal açıp partner firma altına girerek sizin yerinize onların haklarınızı korumasını isteyeceksininiz ( kazancın %10-15 inden fazlasını vereyin partnere ) gizza partner ile görüşebilirsiniz. (ytpara adminleri açmıştı yanlış hatırlamıyorsam.

Merhaba,

Araştırayım hocam. Aslında böyle yönlendirecek bilgiler istiyordum. Konudaki amacım buydu anca çok acemi olduğumdan pek derdimi anlatamadım :)

Çok teşekkürler :)

Cevikkuvvet Cevikkuvvet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad A** O**
  • Mesajlar 4
  • Beğeniler 1 / 1
  • Ticaret 1, (%100)

manaman007 adlı üyeden alıntı

Merhaba,

Öncelikle yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

İlk sorumda; telif hakkı bizde ancak yayın hakkı olan tv kanalı youtube da videoları paylaşmamıza izin vermiyor.(Tvde yayınlandığı için) Bu yüzden youtube da paylaşan kullanıcılardan para kazanmak istiyoruz :) (Sözleşme şartları vs çok karışık bir durum özeti bu) neler yapabiliriz sizce?

Son soruda ise(Ben çok anlaşılmaz yazmışım) ; Yeni bir youtube hesabı açacağız. Bu içeriklerin tamamı çocuk hedef kitlesine uygun olacağı için en hızlı abone/izlenme sayısına nasıl ulaşabiliriz. (Yarışma/hediye vs ile mi yoksa reklam ile mi diye öğrenmek istemiştim)

Kısaca da olsa bilgilendirebilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler :)

çok saçma ya telif hakkı sizdeyse o sizindir bitmiştir, content id alacaksınız yt ye mail atıp durumu bildirin.
çocuk kitlesine yönelik kanalınız özgün içeirk olacaksa. dediğiniz gibi yarışmalar çekilişler çokk iyi olur + adwors reklamı alarak kanalınızı kısa sürede geliştirebilirsiniz.
manaman007

kişi bu mesajı beğendi.

manaman007 manaman007 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** E**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 28 / 30
  • Ticaret 19, (%100)

Cevikkuvvet adlı üyeden alıntı

çok saçma ya telif hakkı sizdeyse o sizindir bitmiştir, content id alacaksınız yt ye mail atıp durumu bildirin.
çocuk kitlesine yönelik kanalınız özgün içeirk olacaksa. dediğiniz gibi yarışmalar çekilişler çokk iyi olur + adwors reklamı alarak kanalınızı kısa sürede geliştirebilirsiniz.

Bence de saçma ama sözleşme şartları böyleymiş :( Content id ye kesinlikle katılacağız zaten ama para kazanma vs nasıl olacak bunları araştırıyorum şimdi :) Saolun tekrardan :)
Cevikkuvvet

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci
wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al