aktuelsöylesi adlı üyeden alıntı

Xteknoloji tabiki kısa ve akılda kalıcı

Heuristic adlı üyeden alıntı

Teknoloji X gibi düşünelim ve buda X Teknoloji marka olabilecek kısa, akılca kalıcı teknoloji kelimesi ana hedef kelime olduğu için daha etkili olacaktır.

Crewx adlı üyeden alıntı

Ben sizin yerinizde olsam zamanınız varsa 2 si ile birlikte girer 2 rakip gibi birbirinden farklı şekilde beslerdim. Ana site seçimi yapardım ve zamanı geldiğinde rakip seçtiğimi tanıtım yazısın vs ama en önemlisi ana sitye anahtar kelime çalışma yapardım Strateji meselesi. Anahtar kelimen teknoloji haberleri olacak ise baştan onu seç derim kardeşim

promhilo adlı üyeden alıntı

xteknoloji diğerinden daha iyi onu kullanabilirsiniz.

Sourtimes adlı üyeden alıntı

Teknoloji haberleri, domainde geçtiğinden dolayı "keyword domain" olarak görüp bir SEO kriteri gibi algılamış olduğunuz için kararsız kalmanızı anlıyorum. Ancak SEO'da her zaman için domainin kısalığı ve akılda kalıcılığı, oluşturulan marka bilinirliği ve ziyaretçinin Google'da alan adını aratması da önemlidir.

Bu yüzden genel çoğunluğa katılmış görünmek için değil, mantıken XTeknoloji'yi kullanmanızı tavsiye ediyorum.

Şimdiden başarılar dilerim.

oguzhan adlı üyeden alıntı

bence de xteknoloji. hem kısa hem akılda kalıcı.

Victoryksk adlı üyeden alıntı

Ben de xteknoloji diyenlerdenim.

RHEngineer adlı üyeden alıntı

xteknoloji.com teknox olabilir.

Herkese yorumları için teşekkürler arkadaşlar. Keyword diye xteknolojihaberleri ile başlasam mı diye düşünmüştüm ama fikrimi değiştirdim. Tekrardan fikirleriniz için teşekkürler.