lostyazilim

Google News'e Başvuru Yapacak Arkadaşların Dikkatine!

12 Mesajlar 1.608 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

SeoPlatin SeoPlatin Yükselme Garantili SEO Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 67 / 76
  • Ticaret 18, (%100)
Merhabalar ,

News kayıtları sırasında personel Google'nin kendi resmi araçları ile sitenizi inceler. Açıkcası site kodlamasına ve yapısına maddeler halinde saydığınız künye iletişim bilgileri kadar önem verir.

"site yeni siteye geçtiğinde link yapısı değişti ve webmaster toolsta 66 bin hatalı sayfa görünüyor."

Bu cidden büyük bir hata, siteniz yüksek olasılık ile SPAM site olarak araçta gözükmüş olabilir.

Bu hatayı düzelterek 60 gün sonra tekrar başvurursanız, siteniz büyük olasılıkla onaylanacaktır.

Moralinizi bozmayın, önemli olan düşmek değil düştükten sonra ayağa kalkmak ;)

wmaraci
reklam

Komut Komut www.d-help.com Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek E-Ticaret Yöneticisi
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 552
  • Beğeniler 17 / 169
  • Ticaret 29, (%100)
Merhabalar ,

News kayıtları sırasında personel Google'nin kendi resmi araçları ile sitenizi inceler. Açıkcası site kodlamasına ve yapısına maddeler halinde saydığınız künye iletişim bilgileri kadar önem verir.

"site yeni siteye geçtiğinde link yapısı değişti ve webmaster toolsta 66 bin hatalı sayfa görünüyor."

Bu cidden büyük bir hata, siteniz yüksek olasılık ile SPAM site olarak araçta gözükmüş olabilir.

Bu hatayı düzelterek 60 gün sonra tekrar başvurursanız, siteniz büyük olasılıkla onaylanacaktır.

Moralinizi bozmayın, önemli olan düşmek değil düştükten sonra ayağa kalkmak

İnşallah. Ben moralimi bozim ne olacak bizde televizyon var radyo var gazete var dergi var almazsa almasın derim sallarım. Kimse de zaten şirkette patronlarına laf edemez. Benim derdim bu siteyi yöneten çocuklara nasıl söyleyeceksin. Bu birime bakan personel 4 gözle kabul haberini bekliyo. Gel şimdi anlat anlatabilirsen. Yalan konuşacak halimde yok. İşin kötüyü birim müdürüne webmasterın şifresini de verdim ben demesem o diyecek. E bu saatte de adamı arayamam. Bakalım ne olacka merak ediyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al