freelance iş ilanları

Sizce Warez program indirme sitesi acmali miyim?

36 Mesajlar 4.949 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

fexkomin fexkomin Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 14, (%100)
Konuyla ilgili tüm cevap ve bu cevapların nedenlerini açıkladığınız için tekrar teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

Serkan Serkan Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek SEO Expert
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 1047
  • Beğeniler 129 / 339
  • Ticaret 13, (%85)
Ben wareze karşı birisiyim , neden derseniz warez bana göre emek hırsızlığı ve riskleri olan bir durum . Tabi warez site açmanında bence riskleri var mesela benim yaptığım birşeyi lisanssız bi site dağıtıyor olsa direk dava açarım . Ki büyük firmalar daha ciddi olur bu konuda daima

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Warez site açıcaksın rekabet çok ama sitene yatırım yapıp ilgilenirsen baya kazanırsın türkiye malum warez ülkesi :) warez içerik paylaştın diye birşey olmaz sitene yasal uyarı ekle kaldırtmak isteyen hak sahipleri uyarırsa sitenden kaldırırsın bu kadar :)

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

• Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 14, (%100)

Inchredible adlı üyeden alıntı

Warez site açıcaksın rekabet çok ama sitene yatırım yapıp ilgilenirsen baya kazanırsın türkiye malum warez ülkesi :) warez içerik paylaştın diye birşey olmaz sitene yasal uyarı ekle kaldırtmak isteyen hak sahipleri uyarırsa sitenden kaldırırsın bu kadar :)

Hocam tesekkur ederim yorumunuz icin... Yasal uyari yazisi her site de var lakin bazi arkadaslar bunun pekte bir cozum olmadigini, isterse dava acabileceklerini belirtti.

Benim bildigimde uyari gelir ve 3 gun icerisinde o konuyu siteden kaldiririz diye biliyorum

wmaraci
wmaraci

Inchredible Inchredible WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek front-end developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 1130
  • Beğeniler 318 / 359
  • Ticaret 15, (%100)
Ne paylaşıcagına bağlı biraz gidip ccleaner programının cracklisini paylaşırsan ccleaner gelip sana dava açmaz ama senin benim gibi kişilerin yaptıgı bir programı crackleyip sitende paylaşırsan dava açarmı açar

"En çok inandığımız şeyler, en az bildiklerimizdir."
- M.D. Montaigne.

• Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 14, (%100)

Inchredible adlı üyeden alıntı

Ne paylaşıcagına bağlı biraz gidip ccleaner programının cracklisini paylaşırsan ccleaner gelip sana dava açmaz ama senin benim gibi kişilerin yaptıgı bir programı crackleyip sitende paylaşırsan dava açarmı açar

Dostum sonucta kisisel degilde firma programlari paylasiyorlar. Zaten bu sitelerin cogu aciklamasini degistirip ayni malzemeyi sitelerine koyuyorlar.

Turk yapimcilarin kesinlikle sadece ucretsiz olan programlari yayinlanirsa bi sikinti cikacagini sanmiyorum.

KadirKC KadirKC WORDPRESS Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 1290
  • Beğeniler 0 / 208
  • Ticaret 27, (%100)
bence açma en önemli sebebi helal, haram kavramı gelen para helal değildir, açarsanda kolay tutar.

oguzhan oguzhan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1201
  • Beğeniler 310 / 296
  • Ticaret 2, (%100)

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Valla bir süredir warez program kullanmıyorum office ve adobe cs6 programların haricinde, ücretide uygun olsa alırım. Windows'da orjinal , kullandığımdığım ACS9 programınıda ücretli kampanyaları takip ediyorum bazen uygun fiyata lisans yada 3 4 aylık lisanslar veriliyor onları alıyorum onun haricinde korsan olan oyunların hepsini sildim steam'den satın alıyorum artık oynamadğım halde bile gta serisini aldım korsan oynakdık madem parasını vereyim diye Filmlere bile çok nadir indiriyorum sinemaya gitmeya çalışıyorum halk günü falan olduğu zamanlar ve mecbur korsan kullandığım müzik var onun içinde kampaynları takip ediyorum eski yada yeni CD'leri alıyorum yada çokda nadir olursa iTunes'den satın alıyorum.

hocam oyunlarda orjinal almak lazım bu dönemde zaten. crackli gta 5'le orjinal gta 5 online bir olmuyor. call of duty battlefield gibi oyunları online oynayacaksınki tadı çıkacak. artık fiyatlarda ucuz bence. 15 liraya cs:go bile alınıyor.
ebagcuvan

kişi bu mesajı beğendi.

ebagcuvan ebagcuvan emrebagcuvan.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 22.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek --
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 2908
  • Beğeniler 716 / 715
  • Ticaret 8, (%100)
oguzhan Kesinlikle, bu forumda bir çok kişi para kazanmak istiyor ama bir çoğu adblock kullanıp varez program yüklüyor, bu çelişki sürekli devam ediyor adam tema yapıyor ama herkez crackli kullanıyor diyor sonra şikayetçi ama şikayetçi adam da bilgisayarının yarısı warez anlarım 1000$ lık program olur onu krackli kullanırsın ama şu devirde değiniz gibi CS:Go 15 lira ETS2 10 lira gibi fiyatlara satılıyorsa bende korsan almak bilemiyorum yani en kötü bi öğlen yemeği yeseniz en az 5 lira tutuyor az çok karnım doysun diyosanız.

• Üyelik 14.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 55 / E
  • Meslek İşçi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Z** G**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 6 / 34
  • Ticaret 14, (%100)
Teşekkür ederim değerli yorumlarınız için...

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al