wmaraci reklam
lidertakipci

Sultangazi Arçelik Servisi - SEO Destek - Google optimizasyonu sonuçları

3 Mesajlar 1.187 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
Yakın zamanda daha önceleri arama motorlarında üst sıraya çıkması için çalışma yaptığım sitelere ait bazı arama motoru optimizasyonu çalışmaları önce kendi sitemde yayımlayarak hangi işlemleri yaptığımı bahsedeceğim. Umarım faydalanan olur.

Kaynak; http://bielof.com/sultangazi-arcelik-servisi/

Google üst sıralarda çıkmak, ilk sıralarda olmak her zaman maddi anlamda bir kazançtır. Eğer sitem üst sıralarda çıksın diyorsanız, Google üst sıralarda çıkmak o kadarda zor değil.

SEO Destek – BiELOF.com

Sitenizi google üst sıralarda yer alması için başta google optimizasyonu olmak üzere yapılan iyileştirmelerle Yandex, Bing, Yahoo gibi arama motorlarında bile yükseleceksiniz.

Aslında arama motorlarında üst sıralarda çıkmak için sadece biraz çaba göstermek yeterli. 15.01.2016 tarihinde 3. sırada bulunan “Arçelik servisleri Sultangazi” firmaları arasında üst sırada yerini almış olan web sitesi için SEO Destek ve Tanıtım Yazısı hakkında yaptıklarımı biraz bahsetmek istiyorum.

Sultangazi Arçelik Servisi

Bahsi geçen site bir arkadaşıma aittir. Site Domain Yaşı: 4 yıl 7 ay olan sultangaziarcelikservisi.com sitesi ilk kurulduğu zaman site ile uğraşan kişi “WordPress Ücretsiz Tema” kurmuş. Fakat kurmuş olduğu temayı en iyi şekilde kullanmamış.

Firma sahibi; Google sıralamasından düşüyorum ve iş gelmediğinden dolayıda maddi kayıplarım oluyor diye belirttikten sonra bu web sitesi için sadece İstanbul Sultangazi ilçesi ve mahallelerine yönelik hizmet vermeyi düşündüğünden dolayı bu alan adını satın aldığını belirtmişti. Sultangazi ilçesinde Beyaz eşya, kombi klima servisine yönelik sayfalarının olmasını belirtti. Aynı zamanda site ile uğraşan kişiye ulaşması sıkıntı yarattığı gibi kullandığı hosting ile alakalı bazı günlerde “siteye erişilemiyor” gibi durumlar yaşanmaktaydı.

Başlıca nedenlerden dolayı site arama motorlarında sıralaması düşüyor bunun neticesinde firma para kazanamıyordu.

WordPress Tema Seçimi

Bende wordpress ile site yapmak yerine en fazla Buzdolabı, Çamaşır, Bulaşık makinesi, Kombi Servisi, Klima Servisi, Beyaz eşya Servisi, sayfalarının olmasını belirttim.

İlk olarak internette “Responsive HTML5 CSS3 Website Template” aradıktan sonra beğendiğim birkaç temanın özelliklerine göz atarak şu anda sultangaziarcelikservisi.com sitesinde kullanılan temada karar kıldım.

Temanın üzerinde ilk değişiklikler birkaç valid hatalarını düzeltildikten sonra Photoshop CS6 kullanılarak siteye uygun bir favicon ve logo yapıldı.

Sosyal Paylaşım Siteleri

Menü altında yer alan; Sosyal Paylaşım Siteleri için Facebook, Google +, Ttwitter logo resimleri yapıldı. Sultangazi arçelik servis adresi belirtmek için Telefon, Skype, İletişim ve Google Haritalar logosuna linkler verildi.

Html5 responsive slider

Html5 responsive slider resimleri temanın kaynak kodlarına göre 960×455 piksele göre düzenlenerek görsel zenginlik katıldı.

Seo Hizmeti Faydaları

Yapılan çalışma neticesinde SEO Optimizasyonun Faydalarını görmeye başlamıştır. Hatalı link yapıları, yanlış kelime anahtarları seçimi, güncellenilmeyen wp tema sıkıntıları, Siteye erişememe sorunları nedeniyle ilk 500 sıralamasından düşen web sitesi şu an oldukça iyi durumdadır.

Bunun yanında Seo Hizmeti Faydaları hemen kendisini belli etmez. 3 ay sonunda net sonucu görebilirsiniz. 2 ay içerisinde ulaştığımız yerleri basitçe bahsetmek gerekir ise;

[*]4. sırada sultangazi arçelik
    [*]3. sırada sultangazi arçelik servisi
    [*]3. sırada sultangazi arçelik servis adresi
    [*]4. sırada istanbul sultangazi arçelik
    [*]1. sırada sultangazi arçelik klima servisi
    [*]1. sırada sultangazi arçelik kombi servisi
    [*]2. sırada çamaşır makinesi servis sultangazi
    [*]3. ve 4. sırada sultangazi arçelik buzdolabı
    [*]5. sırada sultangazi beyaz eşya servisi
    [*]6. sırada arçelik sultangazi yetkili servis (Yetkili kelimesi KULLANILMADIĞI halde)
    [*]7. sırada sultangazi klima servisi

SEO Destek – BiELOF.com

Bahsi geçen site için yapılan farklı çalışmaların hepsini şu anda bahsetmiyorum. BiELOF.com sitemiz üzerinden yapılan çalışmalar hakkında yayımladığımız bilgileri takip ederseniz tercih ettiğimiz yöntemleri görebilirsiniz.

Yakın zamanda değineceğimiz konular;

Tanıtım Yazısı Nasıl Olmalı

hit arttırma yöntemleri, resimlerden hit çekme, Resim optimizasyonu, SEO Destek, Tanıtım Yazısı, Seo Hizmeti, Tanıtım Yazısı Satışı, Tanıtım Yazısı Satın Almak isteyenlere örnekler olacaktır.

Saygılar.

BiELOF.com

Sayfa içeriğinizi en iyi şekilde düzenlemeye örnek olması açısından;

Yoast SEO ve sonucu

wmaraci
reklam

donmezhasan donmezhasan Has Web Tasarım Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Web Tasarım ve Seo
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 362
  • Beğeniler 183 / 66
  • Ticaret 14, (%100)
Elinize saglik.
Merak ettim bielof bedir

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)

donmezhasan adlı üyeden alıntı

Elinize saglik.
Merak ettim bielof bedir

Yorum için teşekkürler.

Merakınız için özel mesaj attım :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al