Evet utf-8 yaptım sanırım.. Fakat şu anda ana siteme giremiyorum :D Sunucu bağlantısı yok. Sunucu gelince utf-8 'e de bakıcağım. Ana site olmayınca demolarım da gitti :D

Ek Olarak:

Csulu adlı üyeden alıntı

bu sorun benim karşıma 10 defa çıkmıştır çok uyuz bir sorun :D çözüm utf-8 'den kaynaklanıyor notepad++ kullanıyorsan üstten utf-8 işaretlediysen böyle oluyor sen yapmadıysan bile diğer dilleri seç bakalım düzelicek mi
webbil

Sayenizde çözüceğim sanırım. En son admin dosyalarına tema kodlarını ayarlarını koymak için girip düzenleyip çıkarken utf-8 yapmıştım. Normalde o dosya ANSI ... Ve ben unuttum onu utf -8 olarak kalmıştı. Sanırım hata orada.. Çözersem çözümünü mutlaka yazacağım. Teşekkür ederim size.

Ek Olarak: Arkadaşlar sorunu çözdüm. Dün siteme ulaşamadığım için kapalıydı. Bügün sunucu düzelmiş ve bende hemen temadaki sorunu çözmek için başladım çalışmaya. Nasıl çözdüm: Hiç bir değişiklik yapmadım. Sadece opencartı tekrar kurup tema dosyalarımı attım. Csulu adlı arkadaşın dediğini dikkate alarak ilerliyeceğim. Sanırım dosya kaydederken ANSI olan kısmı biz utf-8 yapıyoruz. Tüm sorun oradan kaynaklanıyor.