lostyazilim

Bu SEO paketlerini önerirmisiniz ?

8 Mesajlar 2.348 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

berbaran berbaran WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Öncelikle merhabalar http://panel.seoestore.net/ sürekli reklamlarını gördüğüm bir site. Fiyatları da bence uygun da değil lakin pahalı da değil. Sizce bu paketler iş görür mü daha önce satın alan var mı ?

wmaraci
reklam

Heuristic Heuristic Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web Hacking, Exploits/Vuln.
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 4777
  • Beğeniler 1139 / 2068
  • Ticaret 297, (%99)
Tam olarak paket içeriğini bilmeden net olarak kimse bir yorum yapamaz.
Paket içeriğindeki işlevsellere göre bu değişir tamamen, yani spam olabilecek bir çalışma önerilmez.
berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
Gerekli cevabı Heuristic vermiş zaten ama bende eklemek isterim ki; içeriği bilinmeyen birşey almayın. Sitenize "biraz" faydası olsun derken "çokça" zarar verebilirsiniz. Spama girersiniz. Forumda da paket satan arkadaşlar var, onlarla görüşmeniz ya da alım yapmanız daha iyi olur. En azından içeriği bilirsiniz.
Heuristic berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

SeoPlatin SeoPlatin Yükselme Garantili SEO Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Seo Uzmanı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** O**
  • Mesajlar 145
  • Beğeniler 67 / 76
  • Ticaret 18, (%100)
Siteniz yabancı içerikte mi?
berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)
forumlarda rekabet yüksek olduğundan ucuza çok çok güzel hizmetler alabilirsiniz. Bataryel seo mu ne vardı, eski çalıştığım firma seo yaptıracağı zaman onları arayacaktım ama pozisyonum değişti, ben onları öneririm yine onlarla rekabet eden tonlarca isim var bunlara yönelmeniz hem maddi konuda hem de iş konusunda sizi karlı çıkarır. uzaklarda aramayın seo'yu, bakın üstteki yorumda arkadaşın imzasında da seo ile ilgili bir çok iş var, başkalarında, uzaklarda cidden aramayın.
berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
Heuristic Cevabınız için teşekkür ederim. Firmaya mail atarak örnek bir raporlama talebinde bulundum. Listelerine bakıp ona göre karar vereceğim.
syelkenci Cevabınız için teşekkür ederim. Forumda bir çok paket satın aldım. Lakin zaten lokal aramalarda 1. sayfada iki web sayfası olan 6-7. sırada ki web sitesi bir gıdım hareket etmedi. 5 TL'lik paketlerden bahsetmiyorum tabi. Manuel olarak zaten ben çalışma yapıyorum günlük özgün ve güncel makaleler giriyorum. 2 yıla yakın bir web sitesi. Ancak bir faydasını görmedim forumda bir çok aldığım pakette ki linkleri de özellikle hediye altında verilen linkleri zaten reddettim keza çoğu spam haline dönmüş. Yani kaliteli bir paket olduğunu zannettiğim ismini zikretmek istemediğim kişiden aldığım paket bile bir işe yaramadı. Site içi optimizasyonları tam yapmama rağmen keza bende sektöre yabancı değilim içindeyim. Kendi backlink arşivimi de tükettiğim için şuan kalite peşindeyim diyebilirim. Bu firmanın fiyatları da çok uygun değil çokta pahalı değil tabi ki. Gelecek maile göre karar vereceğim.
SeoPlatin Cevabınız için teşekkür ederim. Sitem yabancı içerik değil ancak backlink'lerin %10'u yabancı olmalı diye biliyorum bu yüzden şuan yabancı kaynak arayışındayım. Ancak onlarda kaliteli olsun istiyorum. Yanlışda biliyor olabilirim.
ilkanbalkan Forumda bir çok paket satın aldım bataryel seo'da dahil hocam. Lakin benim için bir faydası olmadı.
Kotil

kişi bu mesajı beğendi.

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)
berbaran sorun şu ki; siz "seo" ile "seo paketlerini" karıştırıyorsunuz. "seo paketi" alarak sitenize "seo" yapmış olmazsınız. "seo çalışması" çok detaylı ve uzun soluklu bir iştir.
berbaran

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 11.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 365
  • Beğeniler 118 / 124
  • Ticaret 6, (%100)
syelkenci Öncelikle tekrar cevabınız için teşekkür ederim. Lakin karıştırdığım herhangi bir nokta olduğunu zannetmiyorum. Mesajımda "seo çalışması" için aldığımı söylemedim zaten. Gerekli tüm çalışmalarımı yaptığımı söyledim. Bu çalışmaların olduğunu da uzun uzun yazmak istemedim. Tercih ettiğim paketler ise tanıtım yazısı şeklinde oldu. Lakin hiç bir faydasını görmedim. İnsanları karalamak amacında değilim zaten burada. İşini düzgün yapan insanlar elbet vardır. Ama ben denk gelmedim demek ki.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al