wmaraci reklam
lidertakipci

Türkiye'deki ilk Apple mağazası Saturn Taksim'de açıldı.

6 Mesajlar 1.326 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Fuuy Fuuy Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 799
  • Beğeniler 43 / 155
  • Ticaret 6, (%100)

Toplam 9000 metrekare alanı ile Türkiye'nin en büyük teknoloji mağazası olan Saturn Taksim, İstanbul'daki ilk Apple mağazasını, İstiklal Caddesi'nde bulunan Demirören İstiklal AVM'de açıldı.

Teknoloji devi Saturn Taksim, tasarımın, hızın ve teknolojinin liderlerinden Apple ailesinden Mac, i-pod, i-pad, i-phone ve tüm Apple aksesuarlarını geniş bir yelpazede 50 metrekarelik Apple mağazasında sunacak.

Müşteriler, iPad 2 ve MacBook Air, MacBook Pro ve iMac gibi ödüllü Apple ürünlerinin yanı sıra çok çeşitli aksesuarlar ve Mac-uyumlu yazılımları özel eğitimli uzmanların yardımıyla satın alabilecekler.

Media-Saturn Türkiye CEO'su Nuri Topatan "İstanbul'daki ilk Apple mağazamızı açmaktan büyük heyecan duyuyoruz" diyerek şunları ekledi: "Yeni Apple mağazamız ziyaretçilerine iPad 2 ve Mac başta olmak üzere her türlü alışverişte birinci sınıf bir deneyim sunacak. Uzman yardımı alabilmenin yanı sıra, iPad 2 ve Mac hakkında daha fazla bilgi almak isteyen müşteriler, çeşitli ürünler için hazırlanan günlük demo'lardan cihazların temel özelliklerini öğrenebilecek, farklı proje türlerinin nasıl yaratılabileceğine yönelik gösterimleri izleyebilecek ve yeni beceriler edinebilecekler."

Saturn Taksim'de yer alan Apple mağazasında müşteriler, iPad 2 ve Apple masaüstü ve dizüstü bilgisayarların tüm serileri hakkında rehberlerin eşlik edeceği bilgilendirme görüşmelerine katılabilecekler ve Mac sahiplerinin yaptığı yaratıcı projeleri keşfedecekler. Müşteriler, müzik yapmak, Hollywood ayarında filmler ve profesyonel görünümlü web siteleri hazırlamak, akraba ve arkadaşlarla videolu sohbetler yapmak, bir blog üzerinden yazılarını paylaşmak ve çok güzel fotoğraf albümleri hazırlamak gibi projeleri hazırlamak için Mac'lerin ne kadar harika bir çözüm olduğunu öğrenebilecekler.

wmaraci
reklam

Atakan Atakan Emekli. Kullanıcı
  • Üyelik 20.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad A** U**
  • Mesajlar 6139
  • Beğeniler 2442 / 2410
  • Ticaret 12, (%100)
Başlığı 'açıldı' olarak değiştirdim.

Açılalı tam ne kadar oldu bilmiyorum ama yeni değil, birkaç hafta oldu.

SafakCALiSKAN SafakCALiSKAN lafliyorum.com Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Amele V.2
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad Ş** Ç**
  • Mesajlar 4640
  • Beğeniler 1124 / 1124
  • Ticaret 7, (%100)
istanbulda bulunuğum kısa zamanda gezebildiğim ender elektronik marketlerden birisiydi, çok büyük bi market olmuş, telefonuma koruyucu aldım çıktım, ama hemen çıkamadım, duraksadım bir an:D

Metin Metin metinli.com Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Analisti ve Siber Güvenlik
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 1399
  • Beğeniler 61 / 582
  • Ticaret 18, (%94)
Çin'de bu tür mağazaların bile sahtesi varmış. :)

Yazar, yazılım geliştirici, SEO Analisti ve siber güvenlik uzmanı.
wmaraci
wmaraci

yalcinucar yalcinucar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 105
  • Beğeniler 9 / 9
  • Ticaret 1, (%0)

Metin adlı üyeden alıntı

Çin'de bu tür mağazaların bile sahtesi varmış. :)

Çin yakında insanların da sahtesini yapacak hocam :)

Türkiyede ki ilk Apple mağazası deniyor. Ama farklı isimlerle apple mağazaları vardı. Bu orjinal Apple Store mi?

Barys Barys WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 62
  • Beğeniler 3 / 6
  • Ticaret 0, (%0)

yalcinucar adlı üyeden alıntı

Çin yakında insanların da sahtesini yapacak hocam :)

Türkiyede ki ilk Apple mağazası deniyor. Ama farklı isimlerle apple mağazaları vardı. Bu orjinal Apple Store mi?

Evet.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al