freelance iş ilanları

Yeni Blog - Gonca

6 Mesajlar 654 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

goncakaplan goncakaplan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba!

Yeni bir blogdan size hem haberdar etmek hem de site hakkında yorumlarınızı almak istiyorum.

Site Gonca blog. Şimdilik çok fazla konu yok içerisinde. Sitede yemek tarifleri, kültür sanat, moda, teknoloji, rüya tabirleri haberler, kim kimdir gibi ana başlıklar altında yazılar yazmaktayım.

Sizden rica siteyi inceleyip yorumlarmısınız. Eksiklerimiz nedir bilmek isterim doğrusu.
softwarencoder

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

NK1864 NK1864 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Medya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 1309
  • Beğeniler 101 / 597
  • Ticaret 18, (%100)
Öncelikle bu kadar fazla kategori sizi bir yerlere getirmez. SEO açısından da sorun yaşatır. Ziyaretçi için de çöp site kategırisindedir.
Hit getiren başlıklar tercih etmişsiniz ama bu başlıklar aynı zamanda rekabeti en yüksek başlıklar.
Alan adı gayet güzel. Böyle bir alan adını bence bu şekilde heba etmeyin.

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

NK1864 adlı üyeden alıntı

Öncelikle bu kadar fazla kategori sizi bir yerlere getirmez. SEO açısından da sorun yaşatır. Ziyaretçi için de çöp site kategırisindedir.
Hit getiren başlıklar tercih etmişsiniz ama bu başlıklar aynı zamanda rekabeti en yüksek başlıklar.
Alan adı gayet güzel. Böyle bir alan adını bence bu şekilde heba etmeyin.

Yorumunuz için teşekkür ederim!

Genel blog tarzında yapmak istedik.

mmxceb mmxceb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Makina Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 20 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
Genel blog sahibi biri olarak nacizane olarak tavsiyelerim:

- Site İçi Arama butonu olmazsa olmazlardan.. Genel blog olduğu için ziyaretçi aradığını ancak bununla bulabilir..
- En Çok Okunanlar kısmı eklenirse ilgi çekecektir.
- Hava durumu güzel bir eklenti olabilir.
- Sinema (Bu konu başlıklı yazılar dikkat çekici olmuştur hep, genelde tıklanır..)

Ayrıca önemli bir konu da iç link göremedim.. Gelen ziyaretçiyi olabildiği kadar diğer yazılarınıza da yönlendirmelisiniz ki sitenizde daha uzun süre kalmalarını sağlayabilesiniz..

Başarı ve en önemlisi devamlılık diliyorum ;)

enkadin.net
wmaraci
wmaraci

softwarencoder softwarencoder Mezar da responsivedir Kullanıcı
  • Üyelik 22.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Software Developer
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ş**
  • Mesajlar 805
  • Beğeniler 202 / 201
  • Ticaret 17, (%100)
Hayırlı olsun bloğunuz :) Özgün ve kaliteli içerik paylaşırsanız amacınıza ulaşırsınız :) Baktım web sitenize genel olarak göz yormayan sade temanız var umarım istediğiniz gibi yerlere gelirsiniz tabi nekadar özgün okadar iyi buna dikkat etmenizi tavsiye ederim :)

Kurumsal, E-ticaret ve Özel Yazılım ve SEO İhtiyaçlarınız İçin BCYSoftware Solutions firması olarak yanınızdayız.

• Üyelik 22.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / K
  • Meslek Blog Yazarı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad G** K**
  • Mesajlar 3
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

mmxceb adlı üyeden alıntı

Genel blog sahibi biri olarak nacizane olarak tavsiyelerim:

- Site İçi Arama butonu olmazsa olmazlardan.. Genel blog olduğu için ziyaretçi aradığını ancak bununla bulabilir..
- En Çok Okunanlar kısmı eklenirse ilgi çekecektir.
- Hava durumu güzel bir eklenti olabilir.
- Sinema (Bu konu başlıklı yazılar dikkat çekici olmuştur hep, genelde tıklanır..)

Ayrıca önemli bir konu da iç link göremedim.. Gelen ziyaretçiyi olabildiği kadar diğer yazılarınıza da yönlendirmelisiniz ki sitenizde daha uzun süre kalmalarını sağlayabilesiniz..

Başarı ve en önemlisi devamlılık diliyorum ;)

yavuzselim57 adlı üyeden alıntı

Hayırlı olsun bloğunuz :) Özgün ve kaliteli içerik paylaşırsanız amacınıza ulaşırsınız :) Baktım web sitenize genel olarak göz yormayan sade temanız var umarım istediğiniz gibi yerlere gelirsiniz tabi nekadar özgün okadar iyi buna dikkat etmenizi tavsiye ederim :)

Her ikinize de teşekkür ederim. Aslında amacım farklı bir magazine tema ile devam etmek. Görsel olarak daha iyi bir tema istiyorum. 69 $ satılan temalar var. inşallah yakında daha profesyönel tema ile yayınlanacak site.

Ek Olarak: Başka yorum yok mu?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al