wmaraci reklam
lidertakipci

AA Aylık Abonelik

44 Mesajlar 8.008 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

Arestr Arestr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba arkadaşlar yakın zamanda açaçağım haber sitesi için AA'ndan fiyat istedim ve fiyat aşağıda ki gibidir sizce fiyat nasıl diğer haber ajaslarından fiyat alan oldu mu ?

Not=DHA 500+KDV tekilf verdi

FULL STACK WEB DEVELOPER
wmaraci
reklam

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
O fiyata bot yaptırın kaynak AA yaptırın daha karlı olursunuz benim tanıdıklarım öyle yaptırıyor haberin kaynak linki eklendiğinde bir sorun olmuyor bildiğim kadarıyla.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

portal portal https://portalciyiz.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad Y** Ö**
  • Mesajlar 689
  • Beğeniler 101 / 288
  • Ticaret 14, (%100)
Birşey sorcam bu haberleri yüzlerce site alıyor haliyle ilk paylaşan dışınca hepsi kopya oluyor sorun değil mi bu?
yigitcankus

kişi bu mesajı beğendi.

MSCNet MSCNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Çanakkale
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 3 / 11
  • Ticaret 10, (%100)
Bende bot yaptırmanızı tavsiye ederim. Sabit bir kazanç getirecek bir site oluşturmadan bu rakamları her ay vermek mümkün değil.

Hatta dilerseniz sisteminize uygun istediğiniz haber sitesi veya ajans için bot hazırlayabilirim. :)

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
ntka MSCNet hocam şu anda kendim için 2 farklı haber ajansı ve 5 haber sitesinin botunu hazırladım :D Ama telif hakkı sorununa takılmak istemiyorum AA bu konuda çok sert bildiğim kadarıyla. portal Hocam kaynak belirtip link verince sorun olmuyor diye biliorum.

FULL STACK WEB DEVELOPER

FilmleriTV FilmleriTV WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.04.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Eğitmen
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** A**
  • Mesajlar 2077
  • Beğeniler 522 / 448
  • Ticaret 21, (%90)

portal adlı üyeden alıntı

Birşey sorcam bu haberleri yüzlerce site alıyor haliyle ilk paylaşan dışınca hepsi kopya oluyor sorun değil mi bu?

Haberleri özgünleştirerek girmeniz gerekiyor, haber portalları bunun için editör çalıştırıyor.

ntka adlı üyeden alıntı

O fiyata bot yaptırın kaynak AA yaptırın daha karlı olursunuz benim tanıdıklarım öyle yaptırıyor haberin kaynak linki eklendiğinde bir sorun olmuyor bildiğim kadarıyla.

Tanıdıklarınız tehlikeli sularda yüzüyor, kaynak linki eklemek olayın illegalliğini değiştirmiyor. FSH'ye göre aboneliksiz haber yayını sadece atıf ile mümkün. Şöyle ki .... gazetesinin haberine göre şeklinde haberin videosunu, resmini almadan paylaşabilirsiniz ki bu konuda bile sorun çıkaran haber siteleri var; hakkım değil mi diyemezsiniz zira FSH'de ilgili madde çok muallak.

İyisi mi abonelikten şaşmayın. Size tavsiyem bu aralar borazan görevi gören ajansları değil de DHA gibi daha orta yollu ajansları tercih edin. Hatta DİHA, ANF için de abonelik alın fiyatları çok daha uygundur, farklılık iyidir.
RooteX

kişi bu mesajı beğendi.

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
FilmleriTV beni ilgilendirmiyor nerde yüzdükleri onlar düşünsün :) benim kendi sitemle dahi ilgilenecek vaktim yok işimden dolayı o nedenle kendi düşen ağlamaz ama binlerce haber sitesi var hepsi aynı şekilde çalışıyor çünkü haberi herkes aynı kaynakdan alıyor başka kaynak yok.

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

MK71 MK71 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 172
  • Beğeniler 85 / 57
  • Ticaret 1, (%100)
Her ay o parayı vereceğine 2 aylık paraya özel tema yaptırır büyük haber sitelerinden bot yazdırırsın.

Eğer açtığın yerel haber sitesi ise ajans aboneliğini hiç alma.Bulunduğun ile göre değir ama günlük 5-6 haber anca çıkar

• Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
FilmleriTV hocam İHA ile görüştüm direk bilgi vermeyip bölge müdürlüğüne yönlendirdiler henüz görüşmedim. Diğer ajaslarla da iletişime geçmeyi düşünüyorum. Önerilerinizi dikkate alıcam zaten amacım da klasik haber sitelerinin dışında bir site hazırlıyorum buna öncelikle temadan başladım şu an aynı temayı kullanan yüzlerce site var. Yayıncılık kısmına gelince ise Başlığı ayrı içeriği ayrı yanıltıcı haberler kesinlikle olmayacak herşey net olacak yani aynı zaman da reklam yerleşimlerinde de biraz tutucu oldum Sağdan soldan reklam fırlamayacak tabiri caizse reklamı haber yapmıycaz. Kısacası amacım anlık yüksek hitler sağlamak değil belirli bi ziyaretçi sayısı yakalamak ki bunun da uzun vade de çok faydasını göreceğimi inanıyorum. Böyle bir vizyonla sektöre girince de tamamen bot mantığıyla site hazırlamak çok anlamsız geliyor ajanslarla çalışmak orjinal ve kurumsal olacaktır.

FULL STACK WEB DEVELOPER

demirkurt94 demirkurt94 www.BizimSMS.Mobi Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Bizim SMS
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 589
  • Beğeniler 133 / 143
  • Ticaret 114, (%99)
işin sadece altına aa yazmakla biteceğini sanmıyorum. Bir şeylerin başınız ağrımadan yapmak ve işi ciddiyetle yapmak istiyorsanız yatırım yapmalısınız. Benim ilk başta param yok diyorsanız ve aber siteniz yerele hitap ediyorsa özgün haber kovalayacaksınız.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al