freelance iş ilanları

Akıncılar, Rusya Parlamentosu ve İçişleri Bakanlığını Hackledi

63 Mesajlar 7.583 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)

EnderGrafik adlı üyeden alıntı

...kaçıyorlar(dı). Arkadaş anı yaşamış sonra günümüze gelmiş :)

Birçok beyliğin nasıl isyan ettiğini Osmanlı'ya karşı, nasıl İslamı kullandığını ve hangi toplum insanının Kurtuluş savaşında ne kadar bulunduğunu Genel kurmay arşivlerinde onu da tsk.tr sitesinde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kimse Osmanlı padişahlarına iyi kötü diyemez onlar ATAmız ancak kimse kalkıpta Atatürk'ede laf atamaz lanet olsun ataları ayıranlara

wmaraci
reklam

SonYazilim SonYazilim www.sonyazilim.net Kullanıcı
  • Üyelik 16.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek cad/cam/cae
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 1205
  • Beğeniler 298 / 299
  • Ticaret 61, (%98)
Korkmaz Ukalalık yapma bana "makina ressamı" yazıyor tanıyor muyum diye sordum

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)
kendineozel Orada bulunmadım.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
Korkmaz Cyber-Warrior'un reklamlı saldırına cevap gecikmedi:

Jitem T.G isimli tim açıklamasını geçti: Biz Tayyip yada Erdoğan'ın torunu değiliz..!

https://www.facebook.com/882000155222051/photos/a.906281459460587.1073741829.882000155222051/984890778266321/?type=3&__mref=message_bubble

http://prntscr.com/9vz7ha

wmaraci
wmaraci

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)

Korkmaz adlı üyeden alıntı

Kingjames Bol şans o zaman. Hangi padişahın torunu olduğunu anlamadım hala ama. :D
ozaman şöyle izaa edeyim. Resimde gördügün 2 şahıs dedigin insanlar, bizleri yoksulluktan kurtardı. açlıktan sefillikten... inanmıyormusun? Belgelerim ve şahitlerim var. Baban Sagsa bir sor 90 lar nasıldı diye !! sigortası olmayan hastaneye nasıl gidiyordu diye? vsvsvsvs

%52 oy almış birine hitaben aşalayıcı tavırların bizlerin veya benim zoruma gidiyor.

bugün dünyada Türkiyenin ve müslümanların Tek savunucusu olan bir lider..

Sizler kimsiniz ? nesiniz? %52 oy veren bir millete (dolaylı yollardan) hakaret ediyorsunuz. Bakınız, size farklı düşünün demiyorum. ama millete saygınız olsun..

şimdi anladınmı, hangi osmanlı torunu oldugumuzu.. Saygı sevgi adalet!!

Korkmaz bey. konudaki mesajınız. Teşke ATATURK resmini koysalarmış daha iyi olurdu!! bukadar polamik yaşanmazdı.

ismail03 ismail03 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Ameliyathane Hemşiresi
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad I** Ç**
  • Mesajlar 2633
  • Beğeniler 344 / 487
  • Ticaret 12, (%100)

AtaturkunAskeri adlı üyeden alıntı

Şimdi tüm yorumlara baktım Korkmaz hocam ve diğer arkadaşlar neyi tartıştığınızın farkında mısınız?

Klasik soru: Fatih Sultan Mehmet han 18 yaşında İstanbul'u fethetti ve peygamberimizin İstanbul'u fetheden komutan için söylediği belli... Diğer padişahlarından çoğu büyük şeylere imza attı ancak unutulmaması gereken şudur: Kurtuluş Savaşını, Sakarya Meydan Muharebesini Atatürk değil Türk milleti kazandı diyenler Fatih Sultan Mehmet'te İstanbul'u fethederken Osman ordusu uzun eşek oynamıyordu veya piknik yapmıyordu değil mi..?

Osmanlıyı bahane ederek Atatürk'e kin duyanlar siz bilir misiniz ki Atatürk'e cumhuriyet emrini padişah verdi bunu bizzat profesörler açıkladı kendinize gelin.

Arkadaşlar ta halife döneminde dahi cumhuriyete benzer yönetim vardı halifeler babadan oğula değildi biraz mantıklı düşünün konseyler veya toplum tarafından gelmedi mi halifeler sonra padişahlar babadan oğula oldu Atatürk'ten sonra cumhuriyet oldu bunları ayırarak mı tarihi kabul ediyorsunuz.

Arkadaşlar padişahlarda bizim atamızdır Atatürk'te yazıkları olsun ki ataları ve yapılanları görmeyenlere....

Akıncıların yaptığına gelince bende @korkmaz hocama katılıyorum o iki insanın olduğu yerde benim Atamın olması imkansız iki insandan kastımı çok iyi anladınız. Akıncıların kendi görüşüdür saygı duyarım ancak eğer bir görsel varsa sırasıyla tüm padişahlarımın altınada Ata'mın resmi tam olarak tarihimi yansıtır. . Gerisini söyleyen ayrıma girmiştir kendi bilir

tebrik ederim hocam koyu olarak belirttiğim yerde haklısınız. Biz bu yüzden sürekli tartışıyoruz bırakalım siyaseti seçim biteli kaç ay oldu bi dahaki seçime kadar açmayalım şu konuları, sevmemek ayrı (bende hazetmiyorum hele o sağlık bakanımız varya ) ama sonuçta biri C.Başkanı Diğeri Başbakan :) orada Atatürk olsaydı dahada iyi olurdu bunu canı gönülden söylüyorum
AtaturkunAskeri

kişi bu mesajı beğendi.

TekilCPM TekilCPM Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** Y**
  • Mesajlar 178
  • Beğeniler 116 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Kingjames Ağzına sağlık hocam. Ben de Osmanlı'nın geri dönüşünden bir tek Amerika Rusya korkar sanırdım. Hazımsız arkadaşlar içimizde de varmış.
msdselim

kişi bu mesajı beğendi.

Korkmaz Korkmaz cagdaskorkmaz Kullanıcı
  • Üyelik 03.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SARUHAN HOLDING - Fakir Elektr
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad Ç** K**
  • Mesajlar 3537
  • Beğeniler 253 / 1236
  • Ticaret 8, (%100)

Kingjames adlı üyeden alıntı

ozaman şöyle izaa edeyim. Resimde gördügün 2 şahıs dedigin insanlar, bizleri yoksulluktan kurtardı. açlıktan sefillikten... inanmıyormusun? Belgelerim ve şahitlerim var. Baban Sagsa bir sor 90 lar nasıldı diye !! sigortası olmayan hastaneye nasıl gidiyordu diye? vsvsvsvs

%52 oy almış birine hitaben aşalayıcı tavırların bizlerin veya benim zoruma gidiyor.

Sizler kimsiniz ? nesiniz? %52 oy veren bir millete (dolaylı yollardan) hakaret ediyorsunuz. Bakınız, size farklı düşünün demiyorum. ama millete saygınız olsun..

%52 diyince bunun içinde bağımsızların oyunuda saymanızı tavsiye ederim. Zira onlarda size kayıyor otomatik.

Ayrıca benim için %52 boş bir rakamdan başka bir şey değil.

Ulan 2002 de Terör yoktu bu ülkede. Sen neyi izah edicen bana. Yolmu yaptık diyeceksin. Sanayi güçlendi yeni fabrikalar kurduk ülkeyi geliştrdikmi diyeceksin.

Tarımı bitirdik. Buğdayı bile dışardan alıyoruz..................
Sanayiyi bitirdik her teknoloji dışarıdan geliyor................
Tersaneleri özelleştirdik...............
Türk ******* gibi haberleşmenin can damarını sattık lan.....................

Sen neyi iza ediyorsun bana.............

Bide kalkımış Yol yapıp 3. köprü hava limanı yapınca büyüdük sanıyorsunuz. Amerika'da dünya markası şirket var.

Amerika'da yol olmasa GOOGLE FACEBOOK APPLE gibi şirketler olmayacak.
Klzmoon

kişi bu mesajı beğendi.

cagdaskorkmaz.com.tr

• Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)

Kingjames adlı üyeden alıntı

Korkmaz bey. konudaki mesajınız. Teşke ATATURK resmini koysalarmış daha iyi olurdu!! bukadar polamik yaşanmazdı.

Halk arasında anket yapılıyor neden AKP halk: ya başka kime verelim halk doğru söylüyor kime versin ki CHP mi bırakın gibin Atatürkü kullanan adiler MHP mi koltuğa yapıştı adam ameliyatla alamıyorlar şuna adınız gibi emin olun ki o o kadar oy alındıysa halk başka adam göremediğinden buna adınız kadar emin olun ve bırakın bu yok o korkuyor bu korkuyor siz bana neden müfredattan İnkılp derslerinde padişahların yaptıkları değil de Atatürk'ün cumhuriyet sonrasında yaptıkları padişahların ki kadar ayrıntılı aktarılmıyor bunu söyleyin hani Osmanlıcıktan korkuyor ya ABD niye o zaman en derin yerine kadar müfredatta oralar var da Kayseri'de kurulan uçak fabrikası ve daha yüzlerce bilgi kaldırıldı bunu söyleyin. Atalarıma saygım sonsuzdur hepsi benim atamdır Allah mekanlarını cennet eylesin ama şu kendinizi kandırma olaylarını bırakın artık

Kingjames Kingjames WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Satış temsilcisi
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** Ö**
  • Mesajlar 900
  • Beğeniler 235 / 265
  • Ticaret 9, (%100)
Korkmaz kardeşim sizi HOCALARINIZ çok doldurmuş 1200 kişi o belgeye imza attılar ya. Ben okudum diyenden artık korkar oldum. Rahat ol seninde içini dışını çözmüş olduk.

%52 Sana boş geliyorsa, burada senden saygı beklemek Deveye... vs
bu saatten sonra çoluk çocuklarla ugraşmak istemiyorum. hatta artık bu forumlar bize Tansiyon hastalıgı yaşatacak. Herkez Birşeyler biliyor, Ama kulakdan dolma laflarla , yada kitap okudugunu zannedenlerle..
hocanın size ögretmeye unuttugu şeyi ben hatırlatmak isterim.
Sevgi Saygı ( dogru bildigin düşündeyi Tekrar Sorgulama) VSVS
emregurcan TekilCPM

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al