wmaraci reklam

Kimler hangi internet firmasıyla çalışıyor

30 Mesajlar 2.671 Okunma
wmaraci reklam

Onvr Onvr # Root Kullanıcı
  • Üyelik 03.09.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek AR
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** A**
  • Mesajlar 382
  • Beğeniler 88 / 166
  • Ticaret 1, (%100)
Superonline
sercan52

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

sercan52 sercan52 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 16 / 16
  • Ticaret 25, (%100)

Samusya adlı üyeden alıntı

***** - Fiber Kullanıyorum - 49 TL ödüyorum.

ebagcuvan adlı üyeden alıntı

Ben öncesinden 89 liralık paket kullanıyordum sonra kapmayan falan gelince buna geçtim hemde telefonuda kapadım yalın güzel şimdi :D

süperonline ne kadar ücret veriyorsun daha önce ayrıldın firmadan şikayetın neydı hangı firmaydı

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Ah fiber bizede gelse artık ***** Allah belanı vericek Süperonline gelsede senden kurtulsam diye yıllarımı verdim ama buralara uğrayan yok :)

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

• Üyelik 19.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 16 / 16
  • Ticaret 25, (%100)

ntka adlı üyeden alıntı

Ah fiber bizede gelse artık ***** Allah belanı vericek Süperonline gelsede senden kurtulsam diye yıllarımı verdim ama buralara uğrayan yok :)

-
*****e ne kadar ödüyosun pekı *****ten şikayetin nedir?"

wmaraci
wmaraci

hesapucreti hesapucreti İyilik kazandı Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Profesyonel Kameraman
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** S**
  • Mesajlar 1775
  • Beğeniler 558 / 560
  • Ticaret 23, (%100)

sercan52 adlı üyeden alıntı

fiber 49 tl ye ne kadar hız verıyor size?

12 Mbps alıyorum hocam.

3000 Adet İnstagram Özel İsimli Kullanıcı Adları SATILIKTIR - PM ATABİLİRSİNİZ

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)

fiyat bana yenı abonelığe guzel fiyat verdiler :d Mesela ***** evde telefonum oldundan 8mbit 24 ay tahahut 38 tl ücret söylediler :D

Ek Olarak:

bak bu güzel yorumdu neden pişmansınız bende almayı düşünüyordum aslında?

Vodafone net tavsiye etmem Sık sık sorun çıkıyor baglantida hatta bu ayın 27 disinde yani 2 gün once salı günü arıza kaydı bildirdim bugün dönüş yaptılar sorunun benim modeme gelen kabloda oldugunu soylediler elektrik ci çağırıp kablolarını zi konturol ettirin dediler elektrik ci çağırdım adam herşeyi yapti kablo degistirdi başka modem denedik kablo ucundaki jaklari degistirdi bağlantılı yine duzelmedi tekrar aradim musteri hizmetleri ni sorun sizin tarafınızda dedim biraz veklettikten sonra ewet sorun alt yapı dan kaynaklı dediler sinirlendim dalgami geciyorsunuz 3 gündür net yok sorun elektrik ci cagirip servis ucreti ödüyorum. Ama sorun sizde cikiyor magduriyetimi kim karsilayacak dedim. Bana dedikleri şey bu cümle. 48 saat içinde sorununuz çözülecek sorun cozülunce tekrar arayin magduriyetiniz hakkinda arkadaslarimiz yardimci olacak dedi yani cok dertliyim suan mobilden yaziyom :) net im hala gelmedi :)

http://www.cepradyom.com/

Arestr Arestr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Web Devoloper
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad N** C**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 403 / 143
  • Ticaret 0, (%0)
TTnet kullanıcısıydım Taahhütü yeniledim benden habersiz tivubu paketi eklemişler fatura beklediğimden bir hayli fazla geldi bende iptal ettirip süperonline geçtim aylık 99 lira 25 mb hız Adil kullanım kotası yok *****tn çok çok iyi

FULL STACK WEB DEVELOPER

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2761
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)

-
*****e ne kadar ödüyosun pekı *****ten şikayetin nedir?"

55 tl ödüyorum her zaman olduğu gibi kopma sorunu yıllardır aynı sorun banamı denk geldi nedir anlmadım yaklaşık 10 yıldır ***** kullanırım ama hiç bir ay boş geçmedim her ay mutlaka arar hal hatır sorarım :)

dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 20 tl bakiye hediye

• Üyelik 19.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Elektrik
  • Konum Ordu
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 139
  • Beğeniler 16 / 16
  • Ticaret 25, (%100)

suskun adlı üyeden alıntı

Vodafone net tavsiye etmem Sık sık sorun çıkıyor baglantida hatta bu ayın 27 disinde yani 2 gün once salı günü arıza kaydı bildirdim bugün dönüş yaptılar sorunun benim modeme gelen kabloda oldugunu soylediler elektrik ci çağırıp kablolarını zi konturol ettirin dediler elektrik ci çağırdım adam herşeyi yapti kablo degistirdi başka modem denedik kablo ucundaki jaklari degistirdi bağlantılı yine duzelmedi tekrar aradim musteri hizmetleri ni sorun sizin tarafınızda dedim biraz veklettikten sonra ewet sorun alt yapı dan kaynaklı dediler sinirlendim dalgami geciyorsunuz 3 gündür net yok sorun elektrik ci cagirip servis ucreti ödüyorum. Ama sorun sizde cikiyor magduriyetimi kim karsilayacak dedim. Bana dedikleri şey bu cümle. 48 saat içinde sorununuz çözülecek sorun cozülunce tekrar arayin magduriyetiniz hakkinda arkadaslarimiz yardimci olacak dedi yani cok dertliyim suan mobilden yaziyom :) net im hala gelmedi :)

Kardeşim sana kolay bi yntem sölim kablonda sorun olup olmadına dair en altta telefon kutusuna pilli zil tak sonra modemin yanında kabloyu kısa devre et bak zil çalıyormu ve kablo ole kalsın, ardından şunları dene evin kapı otomatiğine bas ve ziline bas bellki senin hatta kablosuna bağlanmış olabilir kablo. Ha kimseden şikayet almam dıyosan son kimin evine usta girdiğse o evin zilinede bas bak senın zil çalıyormu koyduğun telefon kutusuna eğer sorun yoksa otomatıkmen sıkıntı altyapılarındadır
suskun

kişi bu mesajı beğendi.

suskun suskun Berat Fm Kullanıcı
  • Üyelik 17.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek tekstil
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 889
  • Beğeniler 758 / 208
  • Ticaret 30, (%100)
Bir ara gece müşteri hizmetlerini aramistim. Müşteri temsilcisine baglanmak icin 15. 20 dakika felan bekledim bir türlü. Baglanmiyordu en son uyuya kalmıştım gerisini hatirlamiyorum :) sabah kalktigimda tlf sarji bitmisti :)

http://www.cepradyom.com/
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al