wmaraci reklam
lidertakipci

Cyber-Warrior'a Cevap: Biz Tayyip yada Davutoğlu'nun Torunu Değiliz..!

78 Mesajlar 10.290 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

AKDNZ AKDNZ #Sunucu Kurulumu Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Ağ Yöneticisi
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 1668
  • Beğeniler 645 / 524
  • Ticaret 51, (%100)

Caesar adlı üyeden alıntı

Kendi yolunu belirt bizim yolumuz deme. 20 yaşındasın tüm türklerin yolunu kendince açıklıyorsun.

Bende Türk'üm türk oğlu türk'üm.

Atam Mustafa Kemal Atatürk, Hz. Muhammed'in ümmeti değilim tam tersi doğaya inanan bir şaman'ım.

Benim atalarım arasında Osmanlı yok. Arapların direttiği müslümanlıkta yok. Ama müslüman türklere sonuna kadar saygı duyarım.

Ben türk boylarından ve türk ulusundan geliyorum. Göktürkten, Uygurdan, Kırgızdan geliyorum.

Milliyetçi değilim, halkların kardeşliğinden yanayım.

Ama 20 yaşındaki bir velet benim yolumu açıklayamaz.

Herkes kendi yolunu açıklasın, başkasına karışmasın.

Bizim yolumuz belliymiş açıklıyormuş sen kimsin koskoca türk tarihinin yolunu açıklıyorsun yozgatlı hayırdır?

Önce bi soyunu araştır sen.

Aramızda kam olduğunu bilmiyordum. Ben müslüman Türk'üm milletimin eski dinine mensup olanlara da saygıyla yanaşırım. Saygılar ulu bilge, hayırlı Cumalar.
Caesar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

AhmetCakmak34 AhmetCakmak34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad A** Ç**
  • Mesajlar 2472
  • Beğeniler 934 / 1174
  • Ticaret 41, (%100)
AtaturkunAskeri nickli kullanıcı ne zaman forumdan atılacak? İlla forum yöneticilerine karşı birşeyler mi yapması gerekiyor atılması için? Forum üyelerine saldıran bu şahsiyet halen daha neden forumda duruyor? Psycho
Kurklu fersev mwt

kişi bu mesajı beğendi.

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
AhmetCakmak34 lafını bil haddini bil forum senin babanın malı değil Tayyib'in hiç değil..! Bu forum İzmir'li yazılım mühendisi abimiz ve arkadaşlarına ait...

Forum üyelerinden Caesar ve sen haricinde hiçkimseyle sıkıntım yok sizinde zaten türünüz belli...

Ben hiçkimsenin sitesine hiçbirşey yapmadım ip adresimi defalarca koydum inceleme için gelen olursa bilgisayarım daima açık 19 yaşında adam mesleğe bilgisayar mühendisi yazmış Caesar'da da ODTÜ yazıyordu ama bak ak yoluna gitti kendide sitesi de adamın canını sıkmayın ben forumda kurallara dikkat etmesem şimdiye senin gibilere dümdüz gittiydim şimdi yolumdan çekil bir daha çıkma

Ek Olarak: Sayın @[Ejder](userid:31347) ve @[Psycho](userid:105) hocalarım benim hiçkimsenin sitesine hiçbirşey yapmadığıma yemin de ettim, İP adreslerimi de koydum isterseniz siz veya diğer arkadaşlar istediğiniz zaman bilgisayarıma gelip neye bakıyorsanız bakabilirsiniz de bunu da kabul ediyorum...

Ancak benim gerek nickimden gerek dinimden rahatsız olan ve bunu sizde çok iyi biliyorsunuz ki konularımı sürekli olarak trolleyen @[AhmetCakmak34](userid:27660) ve @[Caesar](userid:53431) isimli nicklerin uyarılmasını istiyorum. Ben forum kurallarına her harfine elimden geldiğinde uymaya çalışan biriyim.

Forumda bugüne kadar Müslüman olmayan arkadaşlarıma ve Osmanlıcılık güten arkadaşlarımdan da şu yukardaki ikili hariç özür diliyorum çünkü;

İslam demiş: Sizin dininiz size benim ki bana diye (Kafirun) ...

Atatürk'te zaten zamanında hacı hoca gözüküp ülkeyi bölmeye çalışanlara gerekeni vermiş ben inanıyorum ki bu ülkede nice Atatürkçüler bu ülkeyi yeniden ele alacaktır. Herkesin görüşüne saygım var ancak gerçekten bıktım yukardaki ikili ile uğraşmaktan. Şunu da belirtiyorum evet cinim kadar sevmem Tayyip ve Davutoğlu'nu ancak bu ülkenin T. C. 'nin en üst unvanlarına gelmiş halk tarafından gelmiş kişilerdir şahıslarına değil onları halkın getirmesinden ve benim ülkemin unvanını kullandıklarından saygı duyduğumu belirtmek istiyorum.

Lütfen yukardaki iki arkadaşı uyarın ve konuyu silin foruma rahatsızlık verdiğim için kusura bakmayın konuyla ilgili...

Caesar Caesar ich bin /root Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilgisayar Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 837
  • Beğeniler 77 / 558
  • Ticaret 10, (%100)
Lan benim stieme bişey olmadı kendi kendinize gelin güvey olmayın 3 dk getflood yaptınız hacker falan mı sandınız kendinizi çalışıyor paşalar gibi. Dün dedim yine diyorum durmayın durursanız en adi şeregfsizsiniz sizden mi çekincem lan.

Lamer lamer işler yapıpda adamın sitesi güme gitti nereye güme gitti. Dimdik ayakta.

3-5 bebe get flood yaptı diye erinmedik hiç bir zaman. Erinmeyecemde.

Elinizden geleni ardına koymayın. Doğru neyse siz anca kancık karı gibi siteye saldırır onun üstünede "VİLLİHİ BİN SİLDİRMİYİRİM VİLLİHİ" dirsiniz.

Yine diyorum elinizden geleni ardına koymayın.

Ama yaptığın ban sebebi eğer ki banlamazlarsa zaten ben bırakıp giderim ben burayı Psycho

Göstere göstere ddos atmak, get flood yapmak serbestse vay forumun haline gıcık olduğumuz ne kadar adam varsa saldıralım.

Ben müslüman değilim daha 1 kişinin ekmeği ile oynamamak için saldırmışlığım yok. İnsanım çünkü ama siz sözde müslümansınız.

Sözde ama. çoluk cocuktan öte değilsiniz.
mwt

kişi bu mesajı beğendi.

>/dev/null 2>&1
wmaraci
wmaraci

AtaturkunAskeri AtaturkunAskeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad A** Y**
  • Mesajlar 625
  • Beğeniler 87 / 150
  • Ticaret 3, (%100)
admin kişi tarafıma ardarda hakaret yapmakta lütfen uyarınız

isyerlerimcom isyerlerimcom İçerik Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Turizm
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** İ**
  • Mesajlar 737
  • Beğeniler 254 / 253
  • Ticaret 27, (%100)
ceasar ve AhmetCakmak34 gerçekten bende ara ara dikkat ediyorumda, sürekli bir şiddet ve ani öfke eğiliminiz var. Kendi maddi manevi değerleriniz neyse, buradaki onbinlerce kişi içinde farklı farklı değerler söz konusu. Varsa bir itiraz, bunu yönetimle paylaşarak değerlendirin. Onun dışında, bir konunun bu kadar siyasi mecraya çekilmesi, her kim olursa olsun hakkı değil. Burası bilgi paylaşım forumu, siyaset kürsüsü değil arkadaşlar dikkatli olalım.
AtaturkunAskeri

kişi bu mesajı beğendi.

Hazır Makale ve İçerik Siparişi | MakaleyazNET

Cean Cean Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 04.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek seo/meo/ceo/veo/geo/zeo
  • Konum ABD
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 114
  • Beğeniler 25 / 26
  • Ticaret 11, (%100)
Muhtemelen buradaki yaşlarınız sahte. Güle güle o kadar cevabı okudum. Kolay gelsin size. :)

Mrtcn Mrtcn PrismaCSI Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Cyber Sec & Project Manager
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** G**
  • Mesajlar 3356
  • Beğeniler 481 / 1986
  • Ticaret 10, (%100)
Çok boş muhabbetler içerisindesiniz hala bu tarz konularda tartışma çıkıyorsa zaten yol alınamamış demektir.
isousluer isyerlerimcom

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al