AlperenAtasever Geziyi ister 100le ister 1Milyonla çarp senin zihin Çanakkale savaşındaki cenki anlamaya yetmez. Bende kanunların başka türde olduğunu söylemedim. Sözü söyleyenle kanunun bağdaşmadığından bahsettim. ALLAH'ın kanunları 1400 yıl öncesini için değil Kıyamet'e kadar sürecek bir adaleti kapsayan kanunlardır. Evet bu topraklar Atalarımızın mirası ancak senin değil bizim atalarımızın mirası. Bu topraklar OSMANLI'nın Osmanlı askeri ve milleti ile savunulan toprakları

Bizim hiç bir şüphemiz yoktur ki Zafer İSLAM'ın olacaktır.

ufukozdemir Hayırdır ya hangi ayette, hangi hadiste veya hangi ehli-sünnet aliminden bu sözleri işittin de "Müslümansan neden bilgisayar kullanıyorsun" sorusunu soruyorsun ?

Çok bildiğimi söylemedim. Söyleyemem de. Ama bildiklerim seni benim bilgili biri olduğum düşüncesine sürüklemiş.

Eğer ki öğrenmek istese idin araştırır örnekleri kendin verirdin.

Öğrenmeye, gözü kör, kulağı sağır, kalbi kapalı insanlardan öğrenmesini istemek abes kalıyor.

Keşke hepimiz ön yargılardan kurtulsak. Ben birilerini kötülemek için yazmıyorum.

Hakaretsiz bir çerçevede fikirlerimi yazıyorum. Dileyen, istifade eder. Dileyen, reddeder.

Sonuçta forumda bir birimize hocam diye hitap ediyoruz ki bir birimize mutlaka bir şeyler katıyor bir birimize bir şeyler öğretiyoruz.