Merhabalar arkadaşlar öncelikle bu konuyu zopim canli destekgin ücretli olmasindan dolayi açtim zopim canli destek yazilimi kolay arayüz kullanim ile piyasada en çok kullanilan canli destek yazilimi ama parali 14 günlük süreçte herşey açik olarak size sunuyor ve daha sonrasinda premium 'a geçmek durumunda birakiyor sizi tabi trial sürümünü kullanmaya devam edebiliyorsunz ama kısıtlı özelliklerde ve buda çogu kişiyi rahatsiz ediyordur fiyatlarda pahali ucuz olsa alinabilir kendi görüşüm gelelim asil konumuzu sizlere tanitacagim canli destek yazilimi tawk to kendiminde artik bir haftadir kullandigim ücretsiz kolay arayüzlü full olarak ücretsiz bir yazilim kesinlikle memnun kalacaksinizdir.

Tawk to :
Ücretsiz olması en büyük özelliği çok iyi oldugunu d düşünüyorum. Böyle bir hizmeti normalde Aylık 20 dolardan başlayan fiyatlarda bulursunuz. zopim vs daha öbür yazilimlar olsun bu civarlarda
Bir Çok sitede kullanabilirsiniz. Sites bölümünden ekleme yapılıp düzenlenebilir.
İstediğiniz siteyi ve sayfayı aktif – pasif edebilirsiniz
Size verdigi widget kodunu size uygun olan yere ekleyebilirsiniz.
Sayfalar içinde filtreleme yaparak bölümleri ayırabilirsiniz. örneğin ücretsiz taraf ücretli taraf. Pages diye bir bölüm var. Oradan incelenebilir.
Çoklu canlı destek personeli ekleyebilirsiniz. Departman yönetimi yapabilirsiniz.
Kisayol mesajlar oluşturabilirsiniz Merhaba size nasil yardimci olabilirim klasiklerden vs

Widget kodunuzu ve pencerenizi neredeyse bütün özelliklerini düzenleyebilirsiniz. Renkler, boyutlar ve özellikler..vs
Çok Güzel bir istatistik sayfası var. Dashboard kısmından günlük ve geriye dönük istatistikleri görebilirsiniz. Verim arttırmak için elemanları izleyebilirsiniz.
Anlık sitede olanları, hangi sayfada olduklarını, eğer veri varsa hangi şehirden girdiklerini. ip adreslerini, hangi işletim sistemi ve tarayıcıdan girdiklerini görebiliyorsunuz.
sohbet kayıtlarını ve geçmiş sohbetleri inceleyebilirsiniz.
Kullanıcılar sohbet yaptıktan sonra size like/dislike verebiliyor. Pek kullanan görmedim ama güzel özellik.
Mobil kullanım destekli dashboard ve widget responsive destekliyor. Telefon veya Tablet kullanabilirsiniz.
Bu kadar inşallah sizlere yardimci olur
not: tawk to ücretli yazilimlardan farki yoktur zopimden daha çok begendim desem

yalan olmaz.

Ekran görüntüleri: